| $2,751 | Amazon UK (7/10) |
| £446.62 | SmartTeck (2/10) |
| £89.99 | Box (1/10) |
| £95.78 | Scan (1/10) |
Завдяки найвищій продуктивності AMD Ryzen 7 9800X3D став головним вибором для геймерів. Цей флагман поєднує передову архітектуру Zen 5 з удосконаленою технологією 3D V-Cache. Результатом стає безкомпромісна швидкість в іграх і висока ефективність у робочих завданнях, що робить його ідеальним серцем для потужної ігрової збірки.
Нова архітектура Zen 5 значно підвищує продуктивність процесора. Основне поліпшення — зростання числа інструкцій, виконуваних за такт (IPC). Це безпосередньо прискорює роботу в будь-яких застосунках: від ігор до професійного софту. Кожне ядро працює ефективніше, обробляючи більше команд за той самий час.
Ключові вдосконалення Zen 5:
Ryzen7 9800X3D демонструє чудову ефективність як в однопотокових, так і в багатопотокових сценаріях, що підтверджують бенчмарк тести.
Ключова перевага 9800X3D в іграх — оновлена технологія 3D V-Cache. Інженери AMD розмістили додатковий кристал кеш-пам’яті L3 поверх основного чипа. Це рішення створює великий «буфер» для ігрових даних, мінімізуючи затримки.
Сумарний обсяг L3-кешу сягає 96 МБ. Такий кеш дає змогу процесору зберігати великі обсяги інформації, не звертаючись до повільнішої оперативної пам’яті. Це значно знижує затримки і забезпечує стабільно високу частоту кадрів, особливо у вимогливих проєктах з відкритим світом.
Процесор AMD Ryzen 7 9800X3D Box 100–100001084wof пропонує продуктивність флагманського рівня. Процесор оснащений 8 ядрами і 16 потоками з максимальною тактовою частотою 5.2 ГГц.
Головні особливості:
Ця платформа робить збірку не просто потужною, а й перспективною на кілька років уперед. Помірне тепловиділення в 120 Вт вимагає якісної системи охолодження. У підсумку рішення купити Ryzen 7 9800X3D стає оптимальним для ентузіастів, які збирають топовий комп’ютер для безкомпромісного геймінгу.
| Лінійка | AMD Ryzen 7 |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM5 |
| Сумісність | Материнські плати Socket AM5 |
| Кількість ядер | 8 ядер |
| Кількість потоків | 16 |
| Частота процесора | 4700 |
| Максимальна тактова частота | 5200 |
| Об'єм кешу L3 | 98304 |
| Кодова назва мікроархітектури | Granite Ridge |
| Серія | Ryzen 7 |
| Мікроархітектура | Zen 5 |
| Назва графічного ядра | Radeon Graphics |
| Підтримка PCIe | PCIe 5.0 |
| Розблокований множник | + |
| Тип пам'яті | DDR5: 5600 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 192 |
| Техпроцес | 4 |
| Термопакет | 120 |
| Продуктивність | 40069 |
| Охолодження в комплекті | Без кулера |
| Сумісні системи охолодження | Кулери для AM4/AM5 |
| Статус процесора | Новий |
ASUS ROG Strix X870E-E Gaming WiFi — флагман серії ROG Strix на найвищому щаблі платформи AM5, чипсеті AMD X870E. Плата розрахована на збірку, де процесор, відеокарта й накопичувачі не впираються у вузькі місця платформи, і підтримує кілька поколінь чипів Ryzen. Формат ATX підходить для системи верхнього рівня під багатоядерне навантаження. У лінійці ASUS це старша плата серії ROG Strix під AM5 — вище стоїть лише Maximus.
Сокет AM5 (LGA 1718) працює з трьома поколіннями процесорів Ryzen — серій 7000, 8000 і 9000, тож апгрейд не потребує заміни плати. USB FlashBack дає змогу оновити BIOS без встановлених процесора й пам'яті — ASUS ROG Strix X870E-E прийме свіжий Ryzen навіть із прошивкою, випущеною до його виходу.
Чипсет X870E — найвищий щабель платформи AM5. На відміну від X670E він робить USB4 обов'язковим, відводить більше ліній PCIe 5.0 і піднімає межу розгону пам'яті до DDR5-8400 проти приблизно 6400–6800 у попереднього покоління. Кріплення кулерів AM4 сумісні.
Розгін процесора верхнього рівня в ASUS ROG Strix X870E-E Gaming WiFi залежить від стабільності живлення під тривалим багатоядерним навантаженням. Це завдання вирішує VRM за схемою 18+2+2 фази, де вісімнадцять каскадів Vishay по 110 А працюють на ядра процесора. Таку саму схему живлення ASUS застосовує в ROG Maximus X870E Hero — моделі, що стоїть на щабель вище за ціною. Живлення до сокета підводять два роз'єми ProCool II.
Поверх цієї бази ASUS додала автоматику розгону:
Слот під відеокарту й частина накопичувачів використовують PCIe 5.0 з удвічі більшою пропускною здатністю, ніж у PCIe 4.0. Відеокарту приймає слот PCIe 5.0 x16 SafeSlot, а механізм Q-Release Slim дає змогу зняти її без інструментів. ASUS ROG Strix X870E-E включає п'ять слотів M.2 для накопичувачів, кожен із радіатором: три через PCIe 5.0 x4 (близько 16 ГБ/с), ще два — через PCIe 4.0 x4. Накопичувачі можна об'єднати в масиви RAID 0, 1, 5 і 10.
Плата підтримує чотири модулі DDR5 загальним обсягом до 192 ГБ. Технологія NitroPath скорочує контактні ламелі слота більш ніж на 70% і додає до стабільної частоти близько 400 MT/s. Окрім XMP і EXPO, доступний профіль AEMP — він підбирає таймінги пам'яті автоматично.
Бездротовий зв'язок в ASUS ROG Strix X870E-E забезпечує модуль WiFi 7 на чипі MediaTek MT7927. Стандарт 802.11be піднімає пікову швидкість до 6,5 Гбіт/с завдяки каналу 320 МГц у смузі 6 ГГц. Технологія MLO підтримує з'єднання одночасно в трьох діапазонах (2.4, 5 і 6 ГГц) і згладжує просідання, коли один із них завантажений. Периферію можна підключити через Bluetooth 5.4.
Дротову мережу обслуговує контролер Realtek на 5 Гбіт/с. Для ігор AI Networking II пріоритизує ігровий трафік і знижує затримки у разі завантаженої мережі.
Telemart консультує щодо підбору компонентів під розгін і складну збірку, а апгрейд із попередньої платформи спрощує Trade-In. Доставка по Україні — Новою поштою, Укрпоштою та Meest, також можливий самовивіз із шоуруму.
| Тип | Материнські плати AMD |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM5 |
| Процесори | Процесори для AM5 |
| Підтримувані процесори | Список підтримуваних процесорів |
| Чіпсет (Північний міст) | AMD X870E |
| Тип пам'яті | DDR5 DIMM |
| Сумісні ОЗП | DDR5 для ПК |
| Сумісність з RAM | Список підтримуваної пам'яті |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Кількість каналів | 2 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 192 |
| Мінімальна частота пам'яті | 4800 |
| Максимальна частота пам'яті | 8400 |
| Підтримка профілю |
Підтримка профілю ХМР Підтримка профілю EXPO |
| Мережевий адаптер (LAN) | 1 x 5000 Мбіт/с |
| Бездротовий модуль Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11 a/b/g/n/ac/ax/be) |
| Модуль Bluetooth | 5.4 |
| Звукова карта | Realtek ALC4080 + Savitech SV3H712 AMP |
| Звукова схема | 7.1 |
| Кількість SATA III | 4 |
| Кількість PCI-E 16x | 2 |
| Підтримка PCI-E 16x v3.0 | + |
| Підтримка PCI-E 16x v4.0 | + |
| Підтримка PCI-E 16x v5.0 | + |
| Кількість внутрішніх USB 2.0 | 3 |
| Кількість внутрішніх USB 3.2 | 2 |
| Кількість внутрішніх USB Type-C | 1 |
| Кількість слотів M.2 | 5 |
| Підтримка M.2 PCIe 4.0 | + |
| Підтримка M.2 PCIe 5.0 | + |
| CHA_FAN | 5 |
| 24-pin | 1 |
| 8-pin | 2 |
| Кількість зовнішніх USB 3.2 | 9 |
| Кількість зовнішніх USB Type-C | 4 |
| Роз'єм VGA | - |
| Роз'єм DVI-D | - |
| Роз'єм HDMI | + |
| Роз'єм DisplayPort | - |
| Вихід S/PDIF | + |
| Контролер RAID | 0, 1, 5, 10 |
| Форм-фактор | ATX |
| Сумісність з корпусом | Корпуси ATX |
| Бренд | Материнські плати ASUS (АСУС) |
| RGB Header | 3 x Addressable header |
| Overclocking | + |
| Особливості | BIOS FlashBack button |
| Колір | Чорний |
| Статус материнської плати | Нова |
Високопродуктивна відеокарта ROG Strix GeForce RTX 5070 Ti оснащена вдосконаленою системою охолодження з вентиляторами Axial-Tech, випарною камерою, термопрокладкою з фазовим переходом і рішенням MaxContact, що знижує температуру графічного процесора для досягнення вищої продуктивності. Технологія Aura Sync надає безмежні можливості для персоналізації за допомогою кольорових або функціональних ефектів.
Максимальна продуктивність ШІ з FP4 і DLSS 4
Оптимізовані для нейронних шейдерів
Створені для Mega Geometry
NVIDIA DLSS 4 з Multi Frame Generation
NVIDIA Reflex 2 з Frame Warp
Повне трасування променів із нейронним рендерингом
NVIDIA ACE
Інструменти та технології NVIDIA Studio для творчості
NVIDIA Broadcast та NVIDIA Encoder 9-го покоління
Застосунок NVIDIA з драйверами Game Ready і Studio
NVIDIA G-SYNC
Більше повітря, менше тепла, вища продуктивність. Завдяки збільшеним вентиляторам охолодження, кожен з яких обертається на парі кулькових підшипників для створення потужного потоку повітря, досягається ефективне охолодження, висока продуктивність і низький рівень шуму.
Реверсивне обертання та безшумний режим роботи
Два бічні вентилятори обертаються проти годинникової стрілки, щоб мінімізувати турбулентність і збільшити повітряний потік, який проходить через радіатор. У разі якщо під час нескладних завдань і легких ігор температура графічного процесора падає нижче 50°C, система охолодження зупиняє всі три вентилятори, стаючи повністю безшумною. Вентилятори запускаються знову, коли температура зростає до 55°С, і працюють згідно з налаштованою кривою швидкості, яка збалансовує продуктивність і рівень шуму.
Випарна камера
Випарна камера та радіатор відводять тепло від відеокарти, забезпечуючи максимальну продуктивність у різноманітних завданнях.
Підсилювальна пластина з вентиляційними отворами
Великі вентиляційні отвори на підсилювальній пластині значно поліпшують розсіювання тепла, допомагаючи графічному процесору залишатися прохолодним під час інтенсивних завдань. Такий додатковий потік повітря допомагає підвищити продуктивність, довговічність і стабільність роботи відеокарти й захищає її від перегріву, зменшуючи ймовірність виникнення тротлінгу.
Завдяки коротшій конструкції друкованої плати з оптимізованим розташуванням компонентів і розведенням доріжок, ця відеокарта мінімізує втрати потужності та забезпечує ефективне відведення тепла через великий вентиляційний отвір у підсилювальній пластині.
Технологія MaxContact
MaxContact — це ексклюзивна технологія ASUS, що застосовується під час виробництва відеокарт і збільшує площу поверхні теплорозподільника графічного процесора на 5% для покращення ефективності відведення тепла.
Термопрокладка з фазовим переходом
Завдяки плавленню матеріалу термопрокладки проміжки між графічним процесором і термомодулем повністю заповнюються, забезпечуючи чудову теплопровідність і покращене розсіювання тепла. Таким чином підвищується продуктивність відеокарт і зростає їхня надійність в умовах високих робочих навантажень.
Живлення преміумкласу
Цифрова система живлення, потужні силові каскади та конденсатори 15K забезпечують достатній запас потужності для стабільно високої продуктивності.
ASUS GPU Guard і кронштейн
Найсучасніші графічні процесори мають збільшені розміри, тому технологія ASUS GPU Guard передбачає нанесення клею на всі чотири кути GPU, щоб зменшити ризик появи в ньому тріщин, а спеціальний кронштейн забезпечує постійний тиск і надійність.
Захисне покриття плати
Конформне покриття захищає друковану плату від короткого замикання, спричиненого впливом вологи або часток пилу.
Технологія Auto-Extreme
Це автоматизований процес виробництва, який встановлює нові стандарти в галузі, дозволяючи виконувати всю пайку за один прохід. Технологія ASUS Auto-Extreme зменшує теплове навантаження на компоненти й дозволяє уникнути використання агресивних хімічних речовин для очищення. Результатом є менший вплив на навколишнє середовище, зниження енергоспоживання та підвищення надійності продукту в цілому.
Підсилювальна пластина
Друкована плата відеокарти посилена пластиною, яка додає жорсткості конструкції, щоб запобігти вигину друкованої плати, а також захищає компоненти та доріжки від пошкоджень.
Панель із нержавіючої сталі
Монтажна панель цієї відеокарти виготовляється з нержавіючої сталі марки 304, що володіє високою міцністю й стійкістю до корозії.
Реалізоване на кожусі та правому краю відеокарти ARGB-підсвічування Aura пропонує безмежні можливості для персоналізації візуальних ефектів. Синхронізуючи його з підсвічуванням різноманітних сумісних системних компонентів, можна створити по-справжньому унікальне ігрове середовище.
Для досягнення найвищої продуктивності використовуйте блоки живлення ROG Thor III або ROG Strix Platinum. Реалізована в них технологія GPU-First підвищує стабільність напруги на 45% навіть під час інтенсивних ігрових сесій і розгону, допомагаючи досягти максимальної продуктивності й стабільності роботи відеокарти для якісної гри. Крім того, вони оснащені інноваційним GaN-транзистором, який відзначається підвищеною до 30% енергоефективністю порівняно з традиційними рішеннями.
Переглянути рекомендовані блоки живлення
Найкраща утиліта для тюнінгу GPU
Утиліта ASUS GPU Tweak III виводить тюнінг відеокарти на новий рівень. Вона дозволяє налаштовувати ключові параметри, зокрема частоти ядра GPU, частоту пам’яті та напругу, з можливістю моніторингу всіх показників у реальному часі через настроювану екранну панель. Також доступне розширене керування вентиляторами та багато інших функцій, які допоможуть отримати максимум від вашої відеокарти.
Докладніше про GPU Tweak III
Втілюйте мрії за допомогою магії ШІ
MuseTree — це застосунок для генерації зображень на основі ШІ, створений, щоб надихати вашу творчість. Легко створюйте та керуйте зображеннями й візуальними ідеями, відкриваючи нескінченні джерела натхнення. Завдяки інтуїтивно зрозумілому візуальному інтерфейсу створення вражаючих зображень ще ніколи не було таким простим!
Докладніше про MuseTree
Один місяць безкоштовного доступу до Adobe Creative Cloud
Насолоджуйтеся всіма можливостями ШІ від Adobe. Отримайте безкоштовну підписку на Adobe Creative Cloud під час придбання обраних продуктів ASUS, яка надає доступ до всіх застосунків Adobe та Substance 3D.
Докладніше про пакет Adobe Creative CloudСтворені на основі архітектури NVIDIA Blackwell, графічні процесори GeForce RTX™ 50 Series відкривають нові, революційні можливості для геймерів і творців. Оснащені потужними обчислювальними ресурсами ШІ, GPU серії RTX 50 забезпечують нові враження та графіку наступного рівня реалістичності. Помножте продуктивність завдяки NVIDIA DLSS 4, генеруйте зображення з безпрецедентною швидкістю та розкрийте свій творчий потенціал з NVIDIA Studio.
Покращене трасування променів та ШІ
NVIDIA RTX є найсучаснішою платформою для повного трасування променів і технологій нейронного рендерингу, які змінюють уявлення про гру та творчість. Завдяки RTX більше 700 ігор і програм вже отримали зростання продуктивності, покращену графіку та нові корисні функції на базі ШІ, наприклад DLSS з Multi Frame Generation.
Найвища швидкість. Найкраща якість зображення. На основі ШІ.
DLSS — це революційний набір технологій нейронного рендерингу, який використовує ШІ для підвищення кадрової частоти, зменшення затримок і покращення якості зображення. DLSS 4 пропонує нову технологію Multi Frame Generation і вдосконалені технології Ray Reconstruction і Super Resolution, які працюють на базі графічних процесорів серії GeForce RTX 50 і тензорних ядер п’ятого покоління.
Реалізм, що змінює правила
Завдяки архітектурі NVIDIA Blackwell графічні процесори GeForce RTX 50 Series розкривають революційний реалізм повного трасування променів. Насолоджуйтеся візуальними ефектами кінематографічної якості на безпрецедентній швидкості завдяки RT-ядрам четвертого покоління та проривним технологіям нейронного рендерингу, прискореним тензорними ядрами п’ятого покоління.
NVIDIA живить світовий ШІ. І ваш.
Модернізуйте свій комп’ютер завдяки сучасним технологіям штучного інтелекту у графічних процесорах NVIDIA GeForce RTX™ — прискорюйте ігри, творчість, продуктивність і розробку. Завдяки вбудованим ШІ-процесорам ви отримуєте найкращі у світі технології штучного інтелекту на своєму комп’ютері з Windows.
| Готові пристрої | ПК на GeForce RTX 5070 Ti |
| Обсяг пам'яті | 16384 |
| Шина пам'яті | 256 |
| Графічний процесор | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
| Тип пам'яті | GDDR7 |
| Серія | GeForce RTX 50xx |
| Частота графічного ядра | Boost: 2625 |
| Частота відеопам'яті | 28000 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Продуктивність | 30859 |
| Сімейство процесора | NVIDIA |
| Інтерфейс | PCI Express 5.0 |
| Роз'єми |
2 x HDMI 2.1b 3 x DisplayPort 2.1b |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Кількість вентиляторів | 3 вентилятора |
| Підтримка стандартів | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Підтримка CUDA | + |
| Кількість ядер CUDA | 8960 |
| Довжина відеокарти | 332 |
| Висота відеокарти | 147.3 |
| Кількість займаних слотів | 4 |
| Необхідність додаткового живлення | + |
| Рекомендована потужність БЖ | 850 |
| Роз'єм дод. живлення | 16 pin |
| Кількість підтримуваних моніторів | 4 |
| Колір | Чорний з сірим |
| Тип | DDR5 |
| Призначення | Для ПК |
| Обсяг одного модуля | 32 |
| Кількість модулів | 2 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота | 6000 |
| Пропускна спроможність | 48 000 |
| CAS Latency (CL) | CL30 |
| Схема таймінгів | 30-36-36-76 |
| ECC-пам'ять | Без підтримки ECC-пам'яті |
| AMD EXPO | Підтримка профілю AMD EXPO |
| Напруга живлення | 1.4 |
| Особливості |
Підсвічування Охолодження модуля |
| Додатково |
Алюмінієвий тепловідвід Сумісність: AMD 600 Series SPD Latency 40-40-40-77 SPD Speed 4800 МГц SPD Voltage 1.1 В Синхронізація підсвічування Corsair iCUE Динамічне багатозонне підсвічування RGB |
| Колір | Чорний |
| Статус ОЗП | Нова |
| Форм-фактор | ATX |
| Потужність | 1200 |
| Вентилятор | 135 |
| ККД (Сертифікат 80 Plus) | Gold |
| Корекція коефіцієнта потужності (PFC) | Активний |
| +5V | 22 |
| +3.3V | 22 |
| +12V1 | 100 |
| -12V | 0.3 |
| +5Vsb | 3 |
| Підключення до материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення до відеокарт | 6+2-pin 4 шт., 16-pin 1 шт. |
| Живлення процесора | 4 pin, 8 pin, 8+4 pin, 8+8 pin |
| Кількість роз'ємів 4-pin Molex | 4 |
| Кількість роз'ємів SATA | 5 |
| Колір | Чорний |
| Габарити | 180 x 150 x 86 |
| Вага | 3.23 |
| Відстібаються кабелі | + |
| Підсвічування | + |
| Захист від перевантажень | + |
| Статус БЖ | Новий |
| Додатково |
Підсвічування Aura Sync: вбудовані кольорові світлодіоди, що адресуються, та синхронізація візуальних ефектів з іншими пристроями Безпека OVP (Захист від підвищення напруги в мережі) OPP (Захист від перевантаження) OCP (Захист від перевантаження будь-якого з виходів блоку окремо) SCP (Захист від короткого замикання) OTP (Захист від перегріву) UVP (захист від зниженої напруги) |
| LGA1700/LGA1851 | + |
| Сумісність з Intel |
Сумісний: LGA1150/1151/1155/1156 LGA1200 LGA1700 LGA1851 Несумісний: LGA2066 LGA2011/2011-3 LGA775 LGA1356/1366 |
| Сумісність з AMD |
Сумісний: AM4 AM5 Не сумісний: AM1 AM2 AM2+ FM2/FM2+ TR4 TRX4 AM3/AM3+/FM1 |
| Діаметр |
135 мм 120 |
| Тип вежі | Tower |
| Підключення | 4 pin PWM |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Тип підшипника | Гідродинамічний підшипник |
| Швидкість обертання вентиляторів | 1300–2000 |
| Максимальне TDP | 270 |
| Кількість теплових трубок | 7 теплових трубок |
| Діаметр теплових трубок | 6 |
| Висота кулера | 168 |
| Кількість вентиляторів | 2 вентилятора |
| Ресурс | 300 000 |
| Вхідний струм | 0.28 |
| Споживана потужність | 3.36 |
| Номінальна напруга | 12 |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Додатково |
Dark Rock Pro 5 забезпечує максимальну продуктивність охолодження та практично безшумну роботу Ідеальний вибір для розігнаних систем та вимогливих робочих станцій |
| Матеріал теплових трубок | Мідь |
| Матеріал радіатора | Алюміній та мідь |
| Габарити | 168 x 136 x 119.5 |
| Вага | 1290 |
| Статус кулера | Новий |
| Колір корпусу вентилятора | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
Представивши флагманський накопичувач Samsung 990 Pro, корейський бренд укотре підвищує планку продуктивності. Цей SSD створений для тих, хто не шукає компромісів. Він кардинально покращує роботу системи, забезпечуючи миттєвий відгук у найвимогливіших завданнях.
В основі разючих показників SSD Samsung 990 Pro лежить баланс передових технологій. Інженери Samsung об’єднали власний високопродуктивний контролер, новітнє покоління пам’яті V-NAND і весь потенціал інтерфейсу PCIe 4.0.
Накопичувач Samsung 990 Pro розкриває весь потенціал сучасного інтерфейсу PCIe 4.0, наближаючись до його теоретичного максимуму. Серцем пристрою став новий, перероблений контролер Samsung.
У парі з передовою пам’яттю V-NAND він демонструє феноменальну продуктивність. Швидкість послідовного читання досягає 7450 МБ/с, а запису — 6900 МБ/с. Завантаження операційної системи, запуск важких програм і відкриття великих файлів відбуваються практично миттєво.
Продуктивність в операціях з випадковим доступом також вражає:
Ці показники безпосередньо впливають на чуйність системи під час роботи з безліччю дрібних файлів, що особливо важливо для геймерів і професіоналів.
Надійність — фундаментальна характеристика Samsung 990 Pro. Накопичувач побудований на базі багатошарової пам’яті V-NAND, яка збільшує швидкість і забезпечує довгий термін служби. Доступні моделі обсягом від 1 ТБ до 4 ТБ. Якість підкріплює 5-річна гарантія виробника.
Ресурс запису — один із передових на ринку:
Такий ресурс дає змогу щодня перезаписувати сотні гігабайт інформації впродовж усього гарантійного терміну.
Стабільну роботу під навантаженням забезпечує система терморегуляції. Контролер вкритий нікелем для кращого тепловідведення, а спеціалізована наліпка-радіатор розподіляє тепло від чипів пам’яті. Для максимального охолодження доступна версія з алюмінієвим радіатором. Стандартний формфактор M.2 2280 спрощує встановлення в більшість сучасних ПК і консолей.
SSD-диск Samsung 990 Pro — універсальне рішення, яке прискорює будь-яке завдання:
Купити Samsung 990 Pro — це зробити інвестицію у швидкість і комфорт, які відчуваються в кожному кліку.
| Форм-фактор | M.2 2280 |
| Обсяг пам'яті | 1 ТБ |
| Тип елементів пам'яті | V-NAND 3-bit MLC |
| Інтерфейс | PCIe 4.0 x4 |
| NVMe | Підтримка протоколу NVMe |
| Контролер | Samsung in-house Controller |
| Швидкість читання | 7450 |
| Швидкість запису | 6900 |
| Час напрацювання на відмову | 1.5 млн годин |
| Ударостійкість | 1500 |
| Споживана потужність | 7.8 |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Додатково |
Підтримка шифрування: AES 256-бітове шифрування (Class 0), TCG/Opal, IEEE1667 (Шифрований привід) Підтримка алгоритму автоматичного складання сміття GC Підтримка TRIM Підтримка S.M.A.R.T Кеш пам'ять Samsung 1GB Low Power DDR4 SDRAM Підтримка сплячого режиму |
| Габарити | 80 x 22 x 2.3 |
| Вага | 9 |
| Статус SSD | Новий |
| Комплектація | SSD-диск |
Досягніть максимальної продуктивності PCIe 4.0. Відчуйте тривалу, підривну для суперників швидкість. Інтелектуальне керування нагріванням вбудованого контролера забезпечує найвищу енергоефективність, зберігаючи шалену швидкість і продуктивність, щоб ви завжди були на висоті своєї гри.
| Форм-фактор | M.2 2280 |
| Обсяг пам'яті | 4 ТБ |
| Тип елементів пам'яті | V-NAND TLC |
| Інтерфейс | PCIe 4.0 x4 |
| NVMe | Підтримка протоколу NVMe |
| Швидкість читання | 7450 |
| Швидкість запису | 6900 |
| Час напрацювання на відмову | 1.5 млн годин |
| Ударостійкість | 1500 |
| Споживана потужність | 8.6 Вт |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Додатково |
Підтримка шифрування: AES 256-бітове шифрування (Class 0), TCG / Opal, IEEE1667 (Шифрований привід) Підтримка алгоритму автоматичного складання сміття GC Підтримка TRIM Підтримка S.M.A.R.T |
| Габарити | 80 x 22 x 2.3 |
| Вага | 9 |
| Статус SSD | Новий |
| Комплектація | SSD-диск |
| Тип | Midi tower |
| Форм-фактор материнської плати |
ATX Micro-ATX Mini-ITX |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Попередньо встановлені вентилятори (на передній панелі) | 3 x 120 |
| Попередньо встановлені вентилятори (на задній панелі) | 1 x 140 |
| Загальна кількість встановлених вентиляторів | 4 шт |
| Додаткові вентилятори (на верхній панелі) | 2 x 120/140 |
| Можливість встановлення СРО (на передній панелі) | 120/140/240/280/360 |
| Можливість встановлення СРО (на верхній панелі) | 120/240 |
| Можливість встановлення СРО (на задній панелі) | 120/140 |
| Максимальна висота кулера | 178 |
| Наявність блоку живлення | Корпус без БЖ |
| Розташування відсіку для БЖ | Нижнє розташування відсіку для БЖ |
| Максимальна довжина БЖ | 200 |
| Кількість 3.5″ внутрішніх відсіків | 2 x 3.5″ внутрішніх відсіків |
| Кількість 2.5″ відсіків | 5 x 2.5″ відсіків |
| Кількість слотів розширення | 7 слотів розширення |
| Порти |
2 x USB 3.2 1 х USB 3.2 Type-C 1 x порт для навушників та мікрофона |
| Розташування портів | На лицьовій панелі зверху |
| Максимальна довжина відеокарти | 368 |
| Особливості |
Бокове вікно із загартованого скла Кабель-менеджмент Контролер підсвічування вентиляторів |
| Додатково |
Передня панель і верхня кришка з високим потоком повітря для максимальної продуктивності 4 попередньо встановлені ШІМ-вентилятори Light Wings LX забезпечують вражаючі світлові ефекти та неймовірний тиск повітря Контролер ARGB і концентратор ARGB-PWM для 6 вентиляторів Попри компактні розміри, тут достатньо місця для встановлення відеокарт високого класу та великих кулерів Додаткове вертикальне встановлення відеокарти Готовність до рідинного охолодження для радіаторів до 360 мм Зручний кабель-менеджмент із продуманою конструкцією кабельної траси |
| Матеріал | Сталь, ABS і скло |
| Дизайн фронтальної панелі | Airflow-Mesh (Сітка) |
| Габарити | 450 x 231 x 463 |
| Габарити в упаковці | 518 x 292 x 503 |
| Вага | 7.8 |
| Вага в упаковці | 9 |
| Колір | Чорний |
| Статус корпусу | Новий |
| Призначення | Для геймінгу |
| Діагональ | 27″ |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип матриці | VA |
| Підсвічування | W-LED |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Покриття | Матове |
| Час відгуку | 1 |
| Максимальна частота оновлення | 180 |
| Яскравість | 250 |
| Статична контрастність | 3000:1 |
| Передача кольору | 16.7 млн кольорів |
| Бітність матриці | 8 bit |
| Кут огляду по горизонталі | 178° |
| Кут огляду по вертикалі | 178° |
| sRGB | 95 |
| VESA | 100x100 мм |
| Можливості |
Регулювання висоти Поворот на 90° Регулювання кута нахилу |
| Нахил | от +20° до -5 |
| Поворот монітора (Pivot) | 90 |
| Обертання підставки (Swivel) | от +15° до -15 |
| Регулювання висоти | 0–120 |
| Технологія синхронізації | FreeSync |
| Блок живлення | Зовнішній |
| Споживана потужність у робочому режимі | 35 |
| Споживана потужність у вимкненому режимі | 0.3 |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 |
| Фірмові технології |
Flicker Free Black Equalizer Virtual AIM Point Eco Saving Plus Eye Saver Mode |
| Особливості |
Безрамковий дисплей HDR10 |
| Комплектація |
Монітор Кабель живлення 1.5 м Кабель DisplayPort |
| Габарити |
618.2 x 520.6 x 234.2 мм (з підставкою) 618.2 x 376.9 x 92.4 мм (без підставки) |
| Габарити в упаковці | 694 x 207 x 454 |
| Вага |
4.4 кг (з підставкою) 2.9 кг (без підставки) |
| Вага в упаковці | 6.4 |
| Колір | Чорний |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии