| $1,585 | Amazon UK (12/12) |
| £321.90 | SmartTeck (2/12) |
| £55.99 | Scan (1/12) |
| £59.99 | Box (1/12) |
Завдяки поєднанню сучасної архітектури Zen 4 і підтримки пам’яті DDR5 процесор AMD Ryzen 5 7500F став народним хітом. Це чудова основа для потужної ігрової або робочої станції, розрахованої на довгі роки служби і подальший апгрейд.
Продуктивність Ryzen 5 7500F складається з ключових технічних параметрів. Сучасна архітектура, багатоядерна структура і високі тактові частоти забезпечують разючі результати в іграх і робочих застосунках.
В основі процесора лежить прогресивна архітектура Zen 4, виконана за 5-нанометровим техпроцесом. Серед ключових характеристик Ryzen 5 7500F, що визначають обчислювальну потужність чипа, виділяють:
Таке поєднання характеристик робить процесор універсальним рішенням, здатним впоратися з будь-яким завданням: від вимогливого геймінгу до обробки контенту.
В основі AMD Ryzen 5 7500F лежить прогресивна архітектура Zen 4, виконана за 5-нанометровим техпроцесом. Процесор оперує 6 ядрами і 12 потоками, що гарантує високу продуктивність як у сучасних іграх, так і під час одночасної роботи з декількома застосунками. Базова частота становить 3.7 ГГц, але під навантаженням вона автоматично підвищується до 5.0 ГГц, забезпечуючи миттєвий відгук системи.
Крім базових показників, процесор пропонує низку важливих технічних особливостей:
Такий набір характеристик підтверджує, що бюджетний чип на архітектурі Zen 4 має функціональність, раніше доступну тільки в преміальних моделях, і вважається відмінною базою для потужної й універсальної збірки.
Ryzen 5 7500F вирізняється високою енергоефективністю. TDP процесора становить усього 65 Вт — відмінний показник для такого рівня продуктивності. Низьке тепловиділення означає, що чип не вимагає дорогої та громіздкої системи охолодження — для його стабільної роботи під будь-яким навантаженням достатньо простого баштового кулера. Рішення купити Ryzen 5 7500F дає змогу заощадити гроші під час складання ПК.
Крім того, за TDP процесор не поступається своєму прямому конкуренту Intel Core i5–12400F, у якого базове тепловиділення також становить 65 Вт. Така ефективність робить збірку тихою і холодною, що особливо важливо для компактних систем.
| Лінійка | AMD Ryzen 5 |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM5 |
| Сумісність | Материнські плати Socket AM5 |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Кількість потоків | 12 |
| Частота процесора | 3700 |
| Максимальна тактова частота | 5000 |
| Об'єм кешу L3 | 32768 |
| Кодова назва мікроархітектури | Raphael |
| Серія | Ryzen 7 |
| Мікроархітектура | Zen 4 |
| Назва графічного ядра | Без вбудованої графіки |
| Підтримка PCIe | PCIe 5.0 |
| Розблокований множник | + |
| Тип пам'яті | DDR5: 5200 |
| Техпроцес | 5 |
| Термопакет | 65 |
| Продуктивність | 26997 |
| Охолодження в комплекті | Без кулера |
| Сумісні системи охолодження | Кулери для AM4/AM5 |
| Статус процесора | Новий |
ASUS PRIME B650M-K — базова плата під сокет AM5 з чіпсетом AMD B650, форм-фактор microATX 24.4 на 22.1 см вписується в малі корпуси. Чіпсет підтримує процесори Ryzen 7000, 8000 і 9000 — апгрейд-шлях довжиною до трьох поколінь на одній платі. Два слоти DIMM тримають DDR5 до 96 ГБ сумарно, перший M.2-слот виходить на PCIe 5.0 під сучасні NVMe-накопичувачі, HDMI 2.1 виводить 4K на 60 Гц із вбудованої графіки. Кнопка BIOS FlashBack дає змогу оновлювати прошивку без процесора і пам’яті в слотах.
AMD розташувала B650 у середині лінійки чипсетів під AM5 — між початковим A620 і топовими X670/X670E. ASUS PRIME B650 підтримує процесори з тепловим пакетом до 170 Вт, що охоплює всю лінійку Ryzen — від шестиядерника 7600 до флагмана 9950X.
Восьмиядерний Ryzen 7 7800?3D, популярний ігровий процесор покоління, працює в штатних рамках під радіатором VRM. AMD заявила підтримку AM5 щонайменше до 2027 року — апгрейд процесора через два-три роки не потребуватиме заміни плати.
Два слоти DIMM приймають DDR5 загальним обсягом до 96 ГБ — стеля, якої вистачає будь-якому домашньому сценарію. Нативні частоти від 4800 до 5200 МГц працюють без втручання, профілі AMD EXPO і Intel XMP піднімають планку до 8000 МГц у режимі розгону.
Технологія OptiMem II на шестишаровій PCB утримує цілісність сигналу на високих частотах без втрати стабільності. PRIME B650 M-K зберігає апгрейд-шлях і у випадку з планками ОЗП: модулі пам’яті підійде наступному поколінню Ryzen без заміни платформи.
Перший M.2-слот виходить на PCIe 5.0 x4 — ексклюзив для плат на B650, де Gen5 зазвичай з’являється тільки на чипсетах B650E або X670E. SSD п’ятого покоління працює на швидкості до 14 ГБ/с — завантаження проєктів у 4K-монтажі займає секунди. У другого M.2-слота — PCIe 4.0 x4 під системний NVMe. Основний слот PCIe 4.0 x16 підтримує відеокарти — для GPU аж до RTX 5070 цього каналу достатньо. Чотири порти SATA III — під HDD для медіатеки і 2.5-дюймові SSD.
Realtek 2.5Gb Ethernet дає пропускну спроможність удвічі вищу за стандартний гігабіт — для NAS-резервних копій і 4K-стримінгу каналу вистачає із запасом. На задній панелі — вісім портів USB: два USB 3.2 Gen 2 на 10 Гбіт/с, два USB 3.2 Gen 1 і чотири USB 2.0 під клавіатуру, мишу і периферію.
Передній конектор USB Type-C через USB 3.2 Gen 1 — для смартфона або зовнішнього SSD. HDMI 2.1 виводить 4K на 60 Гц із вбудованої графіки Ryzen 8000G. У кодека Realtek 7.1 — екрановані шари PCB проти наведень на вихід підсилювача. RGB-хедер 12 В і два ARGB Gen 2 5 В приймають підсвічування корпусу і кулерів — через Aura Sync можна виставити колірні сцени.
VRM за схемою 11 фаз 2?4+2+1+1 тримає заявлений TDP 170 Вт — збірка на Ryzen 7 7800?3D працює в штатному режимі під радіатором живлення. DIGI+ VRM з ШІМ-контролером Infineon ASP2208 керує напругою, AI Suite 3 моніторить параметри в реальному часі.
У пакеті ASUS 5X PROTECTION III — захист мережевого порту LANGuard, посилений слот відеокарти Safeslot Core+ і неіржавна I/O-панель. Q-LED Core підсвічує стадії завантаження CPU, DRAM, VGA і Boot Device — діагностика без тестера. Материнська плата ASUS PRIME B650M-K готова до свіжого Ryzen 9000 ще до встановлення процесора — кнопка BIOS FlashBack зчитає USB-флешку з прошивкою та оновить BIOS.
Telemart супроводжує покупку трирічною гарантією і доставлення Новою Поштою, Укрпоштою або Meest по Україні, також замовлення можна забрати в шоурумах у дев’яти містах. Під збірку платформи AM5 Telemart пропонує конфігуратор ПК і консультацію фахівців — вони підберуть сумісний процесор, пам’ять і накопичувачі під завдання.
| Тип | Материнські плати AMD |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM5 |
| Процесори | Процесори для AM5 |
| Підтримувані процесори | Список підтримуваних процесорів |
| Чіпсет (Північний міст) | AMD B650 |
| Тип пам'яті | DDR5 DIMM |
| Сумісні ОЗП | DDR5 для ПК |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Кількість каналів | 2 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 96 |
| Мінімальна частота пам'яті | 4800 |
| Максимальна частота пам'яті | 8000 |
| Підтримка профілю |
Підтримка профілю ХМР Підтримка профілю EXPO |
| Мережевий адаптер (LAN) | 1 x 2500 Мбіт/с |
| Звукова карта | Realtek CODEC |
| Звукова схема | 7.1 |
| Кількість SATA III | 4 |
| Кількість PCI-E 1x | 2 |
| Кількість PCI-E 16x | 1 |
| Підтримка PCI-E 16x v4.0 | + |
| Кількість внутрішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість внутрішніх USB 3.2 | 1 |
| Кількість внутрішніх USB Type-C | 1 |
| Кількість com (RS-232) | 1 |
| Роз'єм S/PDIF | + |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Підтримка M.2 PCIe 4.0 | + |
| Підтримка M.2 PCIe 5.0 | + |
| CHA_FAN | 2 |
| 24-pin | 1 |
| 8-pin | 1 |
| Роз'єм PS/2 | + |
| Кількість зовнішніх USB 2.0 | 4 |
| Кількість зовнішніх USB 3.2 | 4 |
| Роз'єм VGA | + |
| Роз'єм DVI-D | - |
| Роз'єм HDMI | + |
| Роз'єм DisplayPort | - |
| Контролер RAID | 0, 1, 10 |
| Форм-фактор | microATX |
| Сумісність з корпусом | Корпуси microATX |
| Бренд | Материнські плати ASUS (АСУС) |
| RGB Header | 1 x RGB Header + 2 x Addressable header |
| Overclocking | + |
| Особливості |
1 x SPI TPM header (14-1pin) 1 x кнопка BIOS FlashBack |
| Колір | Чорний з сірим |
| Статус материнської плати | Нова |
Тензорні ядра п'ятого покоління
Максимальна продуктивність ШІ з FP4 та DLSS 4
Нові потокові мультипроцесори
Оптимізовано для нейронних шейдерів
Ядра трасування променів четвертого покоління
Створено для Mega Geometry
Передові графічні прискорювачі
Архітектура NVIDIA Blackwell
Поліпшена графіка та продуктивність за допомогою ШІ
NVIDIA DLSS 4 з багатокадровою генерацією
Швидкість відгуку, що змінює правила гри
NVIDIA Reflex 2 з Frame Warp
Реалістична графіка
Повне трасування променів з технологією нейронного рендерингу
Цифрові люди та помічники ШІ
NVIDIA ACE
Розвивайте свою творчість
Інструменти та технології для творців NVIDIA Studio
Покращуйте будь-яке відео за допомогою ШІ
NVIDIA Broadcast та NVIDIA Encoder дев'ятого покоління
Продуктивність та надійність
NVIDIA app з підтримкою та драйверами для NVIDIA Studio
RTX — це найпередовіша платформа, яка пропонує повноцінне трасування променів і технології рендерингу на базі штучного інтелекту, що революціонізують спосіб, у який ми граємо та створюємо. Понад 700 ігор та застосунків використовують рішення RTX для забезпечення реалістичної графіки з винятковою продуктивністю завдяки сучасним AI-функціям, таким як генерація кількох кадрів через DLSS.
DLSS — це революційний пакет технологій рендерингу на основі нейронних мереж, який використовує ШІ для підвищення FPS, зменшення затримок і покращення якості зображення. Остання інновація — DLSS 4 — пропонує нові можливості генерації кількох кадрів, вдосконалену реконструкцію променів і суперроздільність. Це стало можливим завдяки відеокартам GeForce RTX серії 50 і тензорним ядрам п’ятого покоління. DLSS на платформі GeForce RTX — найкращий спосіб грати, підтримуваний хмарним суперкомп’ютером NVIDIA, який постійно розширює можливості вашого ПК.
Архітектура NVIDIA Blackwell забезпечує повноцінне трасування променів із кінематографічною якістю графіки на небаченій швидкості. Відеокарти GeForce RTX серії 50, RT-ядра четвертого покоління та проривні нейромережеві технології рендерингу, прискорені тензорними ядрами п’ятого покоління, змінюють правила гри.
Reflex оптимізує графічний конвеєр для досягнення максимальної чутливості, що забезпечує швидше прицілювання, менший час реакції та вищу точність у змагальних іграх. Reflex 2 додає механізм Frame Warp, який додатково зменшує затримку на основі даних миші.
Виведіть ШІ на новий рівень разом із картами NVIDIA GeForce RTX™ — підвищуйте продуктивність у грі, творчості, роботі та програмуванні. Завдяки вбудованим AI-процесорам ваш ПК на Windows отримає доступ до найкращих у світі AI-технологій.
NVIDIA Studio — це ваша творча перевага. Графічні процесори GeForce RTX серії 50 забезпечують проривну продуктивність для редагування відео, 3D-рендерингу та графічного дизайну. Використовуйте RTX-прискорення в найкращих творчих застосунках, стабільні драйвери NVIDIA Studio та ексклюзивні інструменти, що відкривають потенціал AI-творчості на базі платформи RTX.
Створіть власну AI-студію з NVIDIA Broadcast. Покращуйте стріми, дзвінки та відео з AI-оптимізованим звуком і зображенням. Усуньте шум, змініть фон — усе одним кліком. RTX Remix дозволяє модерам легко витягувати ресурси гри, покращувати матеріали за допомогою AI та створювати вражаючі ремастери з трасуванням променів і DLSS.
Скористайтеся енкодером NVIDIA (NVENC) дев’ятого покоління для надшвидкого експорту відео та AI-ефектів у DaVinci Resolve, Adobe Premiere Pro тощо. RTX Video Super Resolution і HDR на базі AI покращують відео у браузерах Chrome, Edge та Firefox, автоматично підвищуючи деталізацію та усуваючи артефакти стиснення. Насолоджуйтесь вражаючою якістю зображення навіть у 4K.
| Готові пристрої | ПК на GeForce RTX 5050 |
| Обсяг пам'яті | 8192 |
| Шина пам'яті | 128 |
| Графічний процесор | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Тип пам'яті | GDDR6 |
| Серія | GeForce RTX 50xx |
| Частота відеопам'яті | 20000 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Продуктивність | 17051 |
| Сімейство процесора | NVIDIA |
| Інтерфейс | PCI Express 5.0 |
| Роз'єми |
2 x HDMI 2.1b 2 x DisplayPort 2.1b |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Кількість вентиляторів | 2 вентилятора |
| Підтримка стандартів | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Підтримка CUDA | + |
| Кількість ядер CUDA | 2560 |
| Довжина відеокарти | 199 |
| Висота відеокарти | 116 |
| Кількість займаних слотів | 3 |
| Необхідність додаткового живлення | + |
| Рекомендована потужність БЖ | 550 |
| Роз'єм дод. живлення | 8 pin |
| Кількість підтримуваних моніторів | 4 |
| Додаткова інформація | Система охолодження WINDFORCE |
| Колір | Чорний |
| Тип | DDR5 |
| Призначення | Для ПК |
| Обсяг одного модуля | 16 |
| Кількість модулів | 2 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота | 6000 |
| Пропускна спроможність | 48 000 |
| CAS Latency (CL) | CL36 |
| Схема таймінгів | 36-36-36-76 |
| ECC-пам'ять | Підтримка ECC-пам'яті |
| XMP | Підтримка профілю XMP |
| AMD EXPO | Підтримка профілю AMD EXPO |
| Напруга живлення | 1.25 |
| Особливості | Охолодження модуля |
| Додатково |
Алюмінієвий тепловідведення Підтримка XMP 3.0 SPD Latency 40-40-40-77 SPD Speed 4800MHz SPD Voltage 1.1V |
| Габарити | 137 x 43 x 7 |
| Габарити в упаковці | 179.9 x 158.7 x 20.3 |
| Вага | 52 |
| Вага в упаковці | 169 |
| Колір | Чорний з сірим |
| Статус ОЗП | Нова |
| Форм-фактор | ATX |
| Потужність | 600 |
| Вентилятор | 120 |
| ККД (Сертифікат 80 Plus) | Gold |
| Корекція коефіцієнта потужності (PFC) | Активний |
| +5V | 20 |
| +3.3V | 20 |
| +12V1 | 49 |
| -12V | 0.3 |
| +5Vsb | 2.5 |
| Підключення до материнської плати | 24 pin |
| Підключення до відеокарт | 6+2-pin 2 шт. |
| Живлення процесора | 4 pin, 8 pin |
| Кількість роз'ємів 4-pin Molex | 3 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Кількість роз'ємів 4-pin floppy | 1 |
| Колір | Чорний |
| Габарити | 150 x 140 x 86 |
| Відстібаються кабелі | - |
| Захист від перевантажень | + |
| Статус БЖ | Новий |
| Додатково |
Безпека AFC (Автоматичний контроль швидкості вентилятора) OVP (Захист від підвищення напруги в мережі) OPP (Захист від перевантаження) SCP (Захист від короткого замикання) SIP (Захист від сплесків і кидків напруги) UVP (Захист від зниження напруги в мережі) |
| LGA1700/LGA1851 | + |
| Сумісність з Intel |
Сумісний: LGA1150/1151/1155/1156 LGA1200 LGA1700 LGA1851 Несумісний: LGA2066 LGA2011/2011-3 LGA775 LGA1356/1366 |
| Сумісність з AMD |
Сумісний: AM4/AM5 Несумісний: AM1 AM2 AM2+ AM3/AM3+/FM1FM2/FM3 TR4 TRX4 |
| Діаметр | 92 |
| Тип вежі | Tower |
| Підключення | 4 pin PWM |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Тип підшипника | Гідравлічний підшипник |
| Швидкість обертання вентиляторів | 500–2000 |
| Максимальне TDP | 180 |
| Рівень шуму | 25.8 |
| Повітряний потік | 45.8 |
| Кількість теплових трубок | 4 теплові трубки |
| Діаметр теплових трубок | 6 |
| Висота кулера | 123 |
| Кількість вентиляторів | 1 вентилятор |
| Вхідний струм | 0.15 |
| Споживана потужність | 1.8 |
| Номінальна напруга | 12 |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Додатково | Тиск повітря 1.94 мм H2O |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габарити | 123 x 93 x 78 |
| Вага | 580 |
| Статус кулера | Новий |
| Колір корпусу вентилятора | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
Високошвидкісний накопичувач із низьким енергоспоживанням
PCIe 4.0 NVMe SSD-накопичувач Kingston NV3 – це надійне рішення для зберігання даних нового покоління, що засновано на Gen 4x4 NVMe контролері, та забезпечує швидкість читання і запису до 6000 і 5000 МБ/с відповідно. Завдяки низькому енергоспоживанню та меншому виділенню тепла накопичувач здатний підвищити продуктивність системи без шкоди до її цінності. Компактна одностороння конструкція M.2 2280 (22x80 мм) збільшує ємність сховища до 4 ТБ залишаючи вільний простір для інших компонентів. Відчуйте справжню швидкість із NVMe накопичувачем NV3.
Накопичувач доступний у варіантах ємністю від 500 ГБ до 4 ТБ забезпечуючи достатньо місця для програм, документів, фотографій, відео, ігор тощо.
Продуктивність PCIe Gen 4x4 NVMe
Модернізуйте вашу систему, збільшивши швидкість читання та запису до 6000 і 5000 МБ/с відповідно.
Ідеальне рішення для систем з обмеженим внутрішнім простором
Легко інтегрується в системи з портом М.2. Прекрасно підходить для тонких ноутбуків і ПК із малим формфактором.
Збільшена ємність
Накопичувач доступний у варіантах ємністю до 4 ТБ забезпечуючи достатньо місця для зберігання файлів, відео, документів та ігор.
| Форм-фактор | M.2 2280 |
| Обсяг пам'яті | 1 ТБ |
| Тип елементів пам'яті | 3D-NAND |
| Інтерфейс | PCIe 4.0 x4 |
| NVMe | Підтримка протоколу NVMe |
| Швидкість читання | 6000 |
| Швидкість запису | 4000 |
| Ресурс записи (TBW) | 320 |
| Час напрацювання на відмову | 2 млн годин |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Температура зберігання | Від −40 до +85 |
| Додатково | Вібрація у неактивному стані 10 G (10–1000 Гц) |
| Габарити | 80 x 22 x 2.3 |
| Вага | 7 |
| Статус SSD | Новий |
| Комплектація | SSD-диск |
| Тип | Midi tower |
| Форм-фактор материнської плати |
ATX Micro-ATX ITX |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Попередньо встановлені вентилятори (на передній панелі) | 2 x 140 |
| Попередньо встановлені вентилятори (на задній панелі) | 1 x 140 |
| Загальна кількість встановлених вентиляторів | 3 шт |
| Додаткові вентилятори (на верхній панелі) | 2 x 120 |
| Додаткові вентилятори (на нижній панелі) | 2 x 120 |
| Можливість встановлення СРО (на передній панелі) | 120/240/280 |
| Можливість встановлення СРО (на верхній панелі) | 120/240 |
| Можливість встановлення СРО (на задній панелі) | 120 |
| Максимальна висота кулера | 154 |
| Наявність блоку живлення | Корпус без БЖ |
| Розташування відсіку для БЖ | Нижнє розташування відсіку для БЖ |
| Кількість 3.5″ внутрішніх відсіків | 3 x 3.5″ внутрішніх відсіків |
| Кількість 2.5″ відсіків | 3 x 2.5″ відсіків |
| Кількість слотів розширення | 7 слотів розширення |
| Порти |
2 x USB 2.0 1 x USB 3.0 1 x порт для навушників 1 x порт для мікрофона |
| Розташування портів | На верхній панелі |
| Максимальна довжина відеокарти | 315 |
| Особливості |
Бокове вікно з акрилу Кабель-менеджмент |
| Матеріал | Метал і акрил |
| Дизайн фронтальної панелі | Airflow-Mesh (Сітка) |
| Товщина стінок | 0.5 |
| Габарити | 375 x 215 x 439 |
| Колір | Чорний |
| Статус корпусу | Новий |
Q27G42XE оснащений 27-дюймовою IPS-панеллю QHD Fast IPS, частотою оновлення 180 Гц і часом відгуку GtG 1 мс, що забезпечує чітке та плавне зображення. Завдяки підтримці HDR10, G-Sync і низькій затримці вхідного сигналу він гарантує надійну роботу. Готовий до бойових дій дизайн, упаковка, придатна для вторинної переробки, та програмне забезпечення G-Menu роблять цей монітор практичним та екологічним доповненням до будь-якого ігрового комп'ютера.
Роздільна здатність QHD
Завдяки роздільній здатності 2560 x 1440, Quad HD (QHD) забезпечує чудову якість зображення та чіткі зображення, які розкривають найдрібніші деталі. Широкоформатний екран зі співвідношенням сторін 16:9 надає достатньо місця для роботи та відпочинку, а також дозволяє насолоджуватися іграми або фільмами в оригінальному розмірі.
Частота оновлення 180 Гц
Конкурентні та інтенсивні ігри вимагають найкращих технологій для забезпечення плавного та безперебійного ігрового процесу. Цей монітор AGON від AOC має частоту оновлення 180 Гц, що робить його в 3 рази швидшим за стандартні дисплеї. Низька частота кадрів може призвести до того, що вороги будуть стрибати з місця на місце на екрані, що робить їх дуже складними цілями для ураження. Частота кадрів 180 Гц відновлює ці важливі пропущені зображення на екрані, показуючи рухи ворога в надплавному русі, що дозволяє вам легше знаходити ціль. З цим ігровим монітором AGON від AOC вам не доведеться миритися з затримками введення та розривами екрану.
Час відгуку GTG - від сірого до сірого 1 мс
GtG розшифровується як Grey-To-Grey (від сірого до сірого) і показує, скільки часу потрібно одному пікселю, щоб змінити один рівень сірого на інший. В іграх кожна мілісекунда має значення і може стати вирішальною між влучанням і промахом. Швидкий час відгуку також усуває ореоли та розмиття руху.
Сумісність з NVIDIA G-SYNC
Забезпечте бездоганну якість зображення, синхронізувавши нові покоління відеокарт NVIDIA* з цим монітором FreeSync. *Повний список графічних процесорів, сумісних з моніторами FreeSync, див. на сайті NVIDIA
Low Input Lag
Дайте волю своїм рефлексам, перейшовши в режим AOC Low Input Lag. Забудьте про графічні витребеньки: цей режим змінює налаштування монітора на користь часу відгуку, що дає максимальну перевагу в затримці спрацьовування спускового гачка для волосся.
HDR10
HDR10 підвищує якість зображення ще більше, покращуючи синхронізацію графічного процесора або консолі з монітором. Це створює більш реалістичний, захоплюючий і плавний ігровий досвід: Ви відчуватимете себе так, ніби занурюєтесь у гру, кадр за кадром.
0,5 мс Час відгуку MPRT
Відчуйте справжній ігровий досвід із повним зануренням. Незалежно від того, чи керуєте ви швидкими перегонами, чи берете участь у битві з високими ставками, кожна мілісекунда має значення! Монітор MPRT з частотою відгуку 0,3 мс може стати вашим квитком до ігрової досконалості завдяки швидкій реакції та плавному ігровому процесу.
Підставка для кіберспортивного монітора
Наш новий стенд. Розроблена спільно з професіоналами кіберспорту, дозволяє максимізувати вільний простір для всіх периферійних пристроїв. Основа монітора спроектована таким чином, щоб зменшити площу, яку займає монітор на столі, і навіть дозволяє розмістити клавіатуру зверху. Підставка включає в себе кабельний менеджмент для підтримки чистоти на робочому столі. Незалежно від того, в якому жанрі ви змагаєтесь, ми хочемо, щоб ви відчували себе професіоналом.
Спікери
Вбудовані динаміки дозволяють легко спілкуватися з родиною, друзями та колегами. Фільми, музика, ігри та багато іншого - ви насолоджуватиметеся якісним звуком без клопоту з підключенням зовнішніх колонок.
GMENU
AOC G-Menu - це безкоштовний інструмент, який ви можете встановити на свій комп'ютер, щоб мати повну кастомізацію в поєднанні з максимальною зручністю.
| Призначення | Для геймінгу |
| Діагональ | 27″ |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Тип матриці | IPS |
| Підсвічування | W-LED |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Покриття | Матове |
| Час відгуку | 1 |
| Максимальна частота оновлення | 180 |
| Яскравість | 300 |
| Статична контрастність | 1000:1 |
| Передача кольору | 16.7 млн кольорів |
| Бітність матриці | 8 bit |
| Розмір пікселя | 0.233 |
| Кут огляду по горизонталі | 178° |
| Кут огляду по вертикалі | 178° |
| DCI-P3 | 92.9 |
| Adobe RGB | 89.9 |
| sRGB | 120 |
| Інтерфейси |
2 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.4 |
| Додаткові інтерфейси | 1 x mini-Jack (3.5 мм) OUT |
| VESA | 100x100 мм |
| Можливості | Регулювання кута нахилу |
| Нахил | від +21° до -3 |
| Технологія синхронізації | G-Sync |
| Блок живлення | Вбудований |
| Споживана потужність у робочому режимі | 27 |
| Споживана потужність у вимкненому режимі | 0.3 |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 |
| Фірмові технології |
Flicker Free Low Blue Light Low Input Lag Shadow Control Motion Blur Reduction Crosshair/Dial Point |
| Особливості |
Безрамковий дисплей Вбудовані динаміки HDR10 |
| Динаміки | 2 x 2 |
| Додатково | Замок Kensington |
| Комплектація |
Монітор Кабель живлення Кабель HDMI Кабель DisplayPort |
| Габарити |
613.9 x 449.7 x 197.6 мм (з підставкою) 613.9 x 366.3 x 51 мм (без підставки) |
| Габарити в упаковці | 690 x 126 x 454 |
| Вага |
3.88 кг (з підставкою) 3.49 кг (без підставки) |
| Вага в упаковці | 6.15 |
| Колір | Чорний |
Механічна ігрова клавіатура AULA F75 підтримує варіанти підключення BT 5.0 / 2.4 ГГц / Type-C, які, за потреби, можна легко перемикати між собою за допомогою комбінованої клавіші FN+ або спеціалізованого перемикача на панелі пристрою. Ця ігрова клавіатура у режимі Bluetooth може підключати до 3 пристроїв одночасно, таких як: ПК, ноутбук, планшет, мобільний телефон, PS, XBOX і сумісна з операційними системами Mac/Win/iOS/Android.
У AULA F75 використовуються перемикачі Leobog Greywood V3 для більш точного і плавного натискання, а також, не виникає програмних помилок при одночасному натисканні декількох клавіш. Завдяки можливостям налаштування клавіатури, ви можете встановлювати швидкі клавіші та комбінації клавіш відповідно до ваших потреб та звичок використання.
Клавіатура AULA F75 має найсучаснішу конструкцію з індивідуальними прорізами під кожну клавішу окремо на друкованій платі, з подовженою цілісною силіконовою накладкою для кращої оптимізації та стабільності натискання, що забезпечує більш м'яке відчуття при натисканні. П'ять шарів звуко поглинаючих прокладок, розташованих між високоякісною акустичною бавовною та повітряними подушками забезпечують тихий і м'який звук при наборі тексту.
Клавіатура AULA F75 оснащена 15 ефектами RGB-підсвітки, з понад 16,8 мільйонами RGB-кольорів, які є можливість налаштувати, а також, RGB-смугами з обох боків клавіатури, що додають атмосфері робочого місця ще більшої привабливості. Більше того, бездротова механічна клавіатура має 10 унікальних ефектів підсвітки, які змінюються під ритм музики, що відтворюється на пристрої, створюючи ефект повного занурення.
Ця клавіатура у форм-факторі «75%» надає Вам можливість на 25% зекономити простір на робочому столі, зберігаючи функціональні клавіші та клавіші зі стрілками для більш ефективної роботи в офісі без нанесення шкоди ігровому процесу.
AULA F75 оснащена акумулятором ємністю 4000 мАг, якого з легкістю вистачить на цілий день використання. З ресурсом понад 60 мільйонів натискань клавіш дана бездротова клавіатура гарантує стабільність і плавність роботи протягом багатьох років.
| Тип | Механічна |
| Форм-фактор | Без цифрового блоку |
| Призначення | Для геймінгу |
| Підключення | Комбіноване |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth + Радіоканал + USB |
| Розкладка клавіатури | Українська та англійська розкладки |
| Довжина проводу | 1.8 |
| Загальна кількість клавіш | 80 клавіш |
| Перемикач | Leobog Greywood V3 |
| Ресурс клавіш | 60 млн натискань |
| Колір підсвічування | Багатокольоровий |
| Підсвічування | RGB-підсвічування |
| Особливості клавіш |
Type: Linear Material: Polyoxymethylene stem, polycarbonate upper part and nylon lower body Pin: 3 pins Pre-stroke: 1.5 ± 0.3 mm Total stroke: 3.6 ± 0.3 mm Initial force: 30 g Operating force: 40 ± 3 g Bottom force: 53 g ± 3 g |
| Сумісність з ОС |
Windows Mac OS iOS Android |
| Особливості |
Без цифрового блоку Можливість налаштування кольору підсвічування |
| Додатково |
Кількість одночасних натискань клавіш: NKRO Ємність батареї: 4000mAh |
| Матеріал | Метал з пластиком |
| Габарити | 322.2 x 143.2 x 43.1 |
| Вага | 975 |
| Колір | Білий |
Своєю мишею HATOR Quasar 3 Wireless, український виробник заповнив зону між бюджетними моделями з передбачуваними компромісами і флагманами за 4000+ грн. Повнорозмірний корпус вагою 64 грами, три режими підключення і начинка вдвічі дешевша за конкурентів — це пристрої для геймерів, які відмовляються вибирати між якістю і бюджетом.
HATOR спроєктувала корпус симетричним — така форма однаково зручна для долонного, пазуристого і пальцевого хвата. Габарити 125 ? 64 ? 40 мм підходять для середніх і великих долонь, а 64 грами не навантажують зап’ястя під час довгих сесій.
Покриття і глайди працюють у зв’язці:
Усередині HATOR Quasar 3 працює оптичний сенсор PixArt PMW 3311 з діапазоном від 400 до 12 000 DPI. Кнопка на корпусі перемикає шість попередньо встановлених ступенів чутливості, а фірмове ПЗ дає тонке налаштування кожного ступеня. Частота опитування 1000 Гц і прискорення 35G покривають рейтингові матчі в Valorant, CS2 або Dota 2 із запасом — відгук близько 1 мс.
HATOR розробила перемикачі Optical 100M спільно з Kailh: оптичний принцип замість механічного контакту, нульовий дебаунс і миттєва реєстрація кожного кліка. Ресурс — 100 мільйонів натискань за зусилля 65 грам-сил, тактильна віддача чітка. Бічні кнопки використовують перемикачі Huano з ресурсом 3 мільйони натискань.
За прокрутку відповідає енкодер TTC Gold Dustproof — закритий пилозахисний корпус не пропускає сміття всередину механізму. Колесо зберігає чіткі тактильні клацання через тисячі годин роботи.
Quasar 3 Wireless підсвічує дві зони — спинку корпусу і колесо прокрутки — палітрою з 16.8 мільйона кольорів. Фірмове ПЗ HATOR керує кожною зоною окремо: переливи для стримів, статичний колір під периферію або повне вимкнення для економії заряду. Виробник випускає HATOR Quasar 3 Wireless White (HTM731) і Black (HTM730) — підсвічування доповнює і темний, і світлий дизайн.
Три канали закривають різні сценарії:
Фізичний перемикач на нижній панелі миттєво змінює режим зв’язку.
HATOR встановила акумулятор місткістю 600 мА-год — при роботі через 2.4 ГГц його вистачає на 100 годин. SteelSeries Rival 3 Wireless тримає близько 30 годин. На практиці — зарядка раз на три-чотири тижні при щоденному використанні. Повний цикл через USB-C займає три години.
Миша HATOR Quasar 3 Wireless доступна в каталозі Telemart, технічного спонсора Федерації кіберспорту України. Доставлення товарів здійснюється по всій країні.
| Тип мишки | Оптична (світлодіодна) |
| Призначення | Для геймінгу |
| Підключення | Комбіноване |
| Інтерфейс підключення | Радіоканал + Bluetooth + USB |
| Максимальна чутливість | 12000 |
| Кількість кнопок | 5 кнопок |
| Довжина проводу | 1.8 |
| Живлення | Акумулятор |
| Мікроперемикачі | Optical Switches |
| Ресурс клавіш | 100 млн натискань |
| Частота опитування | 1000 |
| Виробник сенсора | Pixart |
| Сенсор | PixArt PAW-3311 |
| Акселерація | 35 |
| Функціонал | Перемикання dpi |
| Особливості |
Підсвічування корпусу Внутрішня пам'ять |
| Додатково |
Місткість батареї: 600мA*ч Час роботи в бездротовому режимі: до 100 годин Час заряджання: 3 години |
| Матеріал | Пластик |
| Габарити | 125 x 64 x 40 |
| Вага | 64 |
| Колір | Чорний |
Razer Blackshark V2 X – це полегшена версія ігрової гарнітури, оснащена 50–мм динаміками Razer Triforce, кардіоїдним мікрофоном та пасивним шумопоглинанням, що забезпечує комфорт та високу якість звуку для ігор та спілкування.
Blackshark V2 X – це кіберспортивна гарнітура, створена для комфортних та довгих ігрових сесій. Вона оснащена 50-мм динаміками, які забезпечують чистий та потужний звук. Цей звук має широкий частотний діапазон, що дозволяє точно розпізнавати ігрові ефекти. Кардіоїдний мікрофон вловлює голос чітко та ізолює його від зовнішніх шумів та забезпечує якісну комунікацію під час гри. Легка конструкція (маса – всього 240 грам) та амбушюри з ефектом пам'яті роблять гарнітуру зручною навіть при тривалому використанні. Це відмінне рішення для тих, хто цінує звук та комфорт у кіберспортивних битвах.
Навушники Razer Blackshark V2 X мають такі технічні особливості:
50-мм динаміки Razer Triforce у гарнітури Razer BlackShark V2 X забезпечують чудову якість звуку завдяки тричастотному поділу, що дозволяє чітко відтворювати високі, середні та низькі частоти. Закриті навушники мають м'які амбушюри, які створюють комфортні умови для довгих ігрових сесій, а оголов'я з піни з ефектом пам'яті адаптується до форми голови, завдяки чому покращується звукоізоляція. Динаміки точно передають ігрові звуки та роблять їх більш об'ємними та деталізованими.
За рахунок кардіоїдного мікрофону Razer Hyperclear створюється максимальна чіткість та чистота передачі голосу в іграх та під час спілкування. Він фокусується на звуках, що виходять безпосередньо перед ним, за рахунок чого виключаються сторонні шуми з бокових та задніх напрямків. Це досягається завдяки його кардіоїдній діаграмі спрямованості, що дозволяє ефективно ізолювати голос від фонових звуків.
Razer Hyperclear забезпечує природне та чітке звучання, що особливо важливо у кіберспортивних іграх, де точна передача команд може впливати на результат матчу. Мікрофон також налаштовується через програмне забезпечення Razer Synapse, що надає можливість тонкого регулювання параметрів для досягнення оптимальної якості голосу.
7.1 Surround Sound у гарнітури Razer BlackShark V2 X – це об'ємний звук, що створює ефект просторового звучання. Він дозволяє користувачам максимально поринути в ігрове середовище. Ця система емулює звукове оточення та забезпечує точне позиціонування джерел звуків. Це особливо корисно у кіберспортивних іграх, де важлива реакція на звуки ворогів та навколишнього середовища. Використання 7.1 Surround Sound дозволяє почути кроки, постріли та багато інших важливих звуків із різних напрямків.
Гарнітура також оснащена амбушюрами зі штучної шкіри, які не лише забезпечують комфорт під час довгих ігрових сесій, а й сприяють додатковій звукоізоляції. Це покращує якість звуку, що відтворюється, і дозволяє краще зосередитися на ігровому процесі, не відволікаючись на сторонні шуми. Поєднання 7.1 Surround Sound та якісних матеріалів робить Razer BlackShark V2 X відмінним вибором для тих, хто шукає висококласну аудіо продукцію.
У Razer BlackShark V2 X доступна крос-платформна сумісність. Вона має аналоговий роз'єм 3.5 мм, що дозволяє підключати пристрій до різних платформ, включаючи ПК, ігрові консолі та мобільні пристрої. Особливо важлива сумісність із Windows 10 64-bit, оскільки це забезпечує використання всіх функціональних можливостей гарнітури, включаючи налаштування звуку та мікрофона через програмне забезпечення Razer Synapse.
Завдяки універсальному роз'єму гарнітура легко підключається до ПК, PlayStation та Xbox. Ось чому вона так затребувана серед геймерів та користувачів, що шукають зручний та багатофункціональний пристрій.
Бронюйте Razer BlackShark V2 X в інтернет-магазині TELEMART.UA за вигідними цінами. Доставка по всій Україні!
| Тип | Повнорозмірні |
| Підключення | Дротове |
| Кріплення навушників | Оголів'я |
| Тип акустичного оформлення | Закриті |
| Призначення | Геймерські |
| Інтерфейс підключення | mini-Jack (3.5 мм) |
| Діапазон частот | 12 – 28 000 |
| Чутливість | 100 |
| Номінальний опір | 32 |
| Діаметр випромінювача | 50 |
| Вид | Круглий |
| Підведення до навушників | Односторонній |
| Довжина | 1.3 |
| Штекер | Прямий |
| Кріплення | Винесений на корпус |
| Діапазон частот | 100–10 000 |
| Чутливість | −42 |
| Додатково |
Односпрямований (кардіоідний) мікрофон Співвідношення сигнал/шум: 60 дБ |
| Матеріал амбушур | Штучна шкіра з тканиною і піноматеріалом з ефектом пам'яті |
| Можливості |
Включення/вимикання мікрофона Регулювання гучності |
| Додатково |
50 мм динаміки Razer TriForce Діаметр внутрішньої чашки навушника: 63 x 43 мм Пасивне шумозаглушення |
| Вага | 240 |
| Колір | Чорний |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии