| Лінійка | AMD Ryzen 5 |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM5 |
| Сумісність | Материнські плати Socket AM5 |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Кількість потоків | 12 |
| Частота процесора | 4200 |
| Максимальна тактова частота | 4700 |
| Об'єм кешу L3 | 16384 |
| Кодова назва мікроархітектури | Phoenix |
| Серія | Ryzen 8 |
| Мікроархітектура | Zen 4 |
| Назва графічного ядра | Без вбудованої графіки |
| Підтримка PCIe | PCIe 4.0 |
| Розблокований множник | + |
| Тип пам'яті | DDR5: 5200 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 256 |
| Техпроцес | 4 |
| Термопакет | 65 |
| Продуктивність | 22745 |
| Охолодження в комплекті | Без кулера |
| Сумісні системи охолодження | Кулери для AM4/AM5 |
| Статус процесора | Новий |
ASUS PRIME B650M-K — базова плата під сокет AM5 з чіпсетом AMD B650, форм-фактор microATX 24.4 на 22.1 см вписується в малі корпуси. Чіпсет підтримує процесори Ryzen 7000, 8000 і 9000 — апгрейд-шлях довжиною до трьох поколінь на одній платі. Два слоти DIMM тримають DDR5 до 96 ГБ сумарно, перший M.2-слот виходить на PCIe 5.0 під сучасні NVMe-накопичувачі, HDMI 2.1 виводить 4K на 60 Гц із вбудованої графіки. Кнопка BIOS FlashBack дає змогу оновлювати прошивку без процесора і пам’яті в слотах.
AMD розташувала B650 у середині лінійки чипсетів під AM5 — між початковим A620 і топовими X670/X670E. ASUS PRIME B650 підтримує процесори з тепловим пакетом до 170 Вт, що охоплює всю лінійку Ryzen — від шестиядерника 7600 до флагмана 9950X.
Восьмиядерний Ryzen 7 7800?3D, популярний ігровий процесор покоління, працює в штатних рамках під радіатором VRM. AMD заявила підтримку AM5 щонайменше до 2027 року — апгрейд процесора через два-три роки не потребуватиме заміни плати.
Два слоти DIMM приймають DDR5 загальним обсягом до 96 ГБ — стеля, якої вистачає будь-якому домашньому сценарію. Нативні частоти від 4800 до 5200 МГц працюють без втручання, профілі AMD EXPO і Intel XMP піднімають планку до 8000 МГц у режимі розгону.
Технологія OptiMem II на шестишаровій PCB утримує цілісність сигналу на високих частотах без втрати стабільності. PRIME B650 M-K зберігає апгрейд-шлях і у випадку з планками ОЗП: модулі пам’яті підійде наступному поколінню Ryzen без заміни платформи.
Перший M.2-слот виходить на PCIe 5.0 x4 — ексклюзив для плат на B650, де Gen5 зазвичай з’являється тільки на чипсетах B650E або X670E. SSD п’ятого покоління працює на швидкості до 14 ГБ/с — завантаження проєктів у 4K-монтажі займає секунди. У другого M.2-слота — PCIe 4.0 x4 під системний NVMe. Основний слот PCIe 4.0 x16 підтримує відеокарти — для GPU аж до RTX 5070 цього каналу достатньо. Чотири порти SATA III — під HDD для медіатеки і 2.5-дюймові SSD.
Realtek 2.5Gb Ethernet дає пропускну спроможність удвічі вищу за стандартний гігабіт — для NAS-резервних копій і 4K-стримінгу каналу вистачає із запасом. На задній панелі — вісім портів USB: два USB 3.2 Gen 2 на 10 Гбіт/с, два USB 3.2 Gen 1 і чотири USB 2.0 під клавіатуру, мишу і периферію.
Передній конектор USB Type-C через USB 3.2 Gen 1 — для смартфона або зовнішнього SSD. HDMI 2.1 виводить 4K на 60 Гц із вбудованої графіки Ryzen 8000G. У кодека Realtek 7.1 — екрановані шари PCB проти наведень на вихід підсилювача. RGB-хедер 12 В і два ARGB Gen 2 5 В приймають підсвічування корпусу і кулерів — через Aura Sync можна виставити колірні сцени.
VRM за схемою 11 фаз 2?4+2+1+1 тримає заявлений TDP 170 Вт — збірка на Ryzen 7 7800?3D працює в штатному режимі під радіатором живлення. DIGI+ VRM з ШІМ-контролером Infineon ASP2208 керує напругою, AI Suite 3 моніторить параметри в реальному часі.
У пакеті ASUS 5X PROTECTION III — захист мережевого порту LANGuard, посилений слот відеокарти Safeslot Core+ і неіржавна I/O-панель. Q-LED Core підсвічує стадії завантаження CPU, DRAM, VGA і Boot Device — діагностика без тестера. Материнська плата ASUS PRIME B650M-K готова до свіжого Ryzen 9000 ще до встановлення процесора — кнопка BIOS FlashBack зчитає USB-флешку з прошивкою та оновить BIOS.
Telemart супроводжує покупку трирічною гарантією і доставлення Новою Поштою, Укрпоштою або Meest по Україні, також замовлення можна забрати в шоурумах у дев’яти містах. Під збірку платформи AM5 Telemart пропонує конфігуратор ПК і консультацію фахівців — вони підберуть сумісний процесор, пам’ять і накопичувачі під завдання.
| Тип | Материнські плати AMD |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM5 |
| Процесори | Процесори для AM5 |
| Підтримувані процесори | Список підтримуваних процесорів |
| Чіпсет (Північний міст) | AMD B650 |
| Тип пам'яті | DDR5 DIMM |
| Сумісні ОЗП | DDR5 для ПК |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Кількість каналів | 2 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 96 |
| Мінімальна частота пам'яті | 4800 |
| Максимальна частота пам'яті | 8000 |
| Підтримка профілю |
Підтримка профілю ХМР Підтримка профілю EXPO |
| Мережевий адаптер (LAN) | 1 x 2500 Мбіт/с |
| Звукова карта | Realtek CODEC |
| Звукова схема | 7.1 |
| Кількість SATA III | 4 |
| Кількість PCI-E 1x | 2 |
| Кількість PCI-E 16x | 1 |
| Підтримка PCI-E 16x v4.0 | + |
| Кількість внутрішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість внутрішніх USB 3.2 | 1 |
| Кількість внутрішніх USB Type-C | 1 |
| Кількість com (RS-232) | 1 |
| Роз'єм S/PDIF | + |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Підтримка M.2 PCIe 4.0 | + |
| Підтримка M.2 PCIe 5.0 | + |
| CHA_FAN | 2 |
| 24-pin | 1 |
| 8-pin | 1 |
| Роз'єм PS/2 | + |
| Кількість зовнішніх USB 2.0 | 4 |
| Кількість зовнішніх USB 3.2 | 4 |
| Роз'єм VGA | + |
| Роз'єм DVI-D | - |
| Роз'єм HDMI | + |
| Роз'єм DisplayPort | - |
| Контролер RAID | 0, 1, 10 |
| Форм-фактор | microATX |
| Сумісність з корпусом | Корпуси microATX |
| Бренд | Материнські плати ASUS (АСУС) |
| RGB Header | 1 x RGB Header + 2 x Addressable header |
| Overclocking | + |
| Особливості |
1 x SPI TPM header (14-1pin) 1 x кнопка BIOS FlashBack |
| Колір | Чорний з сірим |
| Статус материнської плати | Нова |
GIGABYTE GeForce RTX 3050 WINDFORCE — компонент, що дає змогу зібрати ігровий ПК із трасуванням променів і AI-апскейлінгом без переплати за флагман. Архітектура Ampere з повним набором RT- і тензорних ядер, 8 ГБ відеопам’яті та фірмове охолодження WINDFORCE V2 вмістилися у двослотовий корпус довжиною 198 мм.
В основі GIGABYTE GeForce RTX 3050 WINDFORCE V2 — графічний процесор GA106–150 з 2560 ядрами CUDA і заводським розгоном. Вісім гігабайтів GDDR6 на 128-бітній шині працюють на частоті 14 Гбіт/с — вистачає для текстур високої якості в Full HD. PCIe 4.0 x16, два DisplayPort 1.4a і два HDMI 2.1 готують відеокарту до актуальних платформ і HDR-моніторів.
NVIDIA подвоїла пропускну здатність FP32 в Ampere: двадцять потокових мультипроцесорів обробляють два типи обчислень паралельно, і RTX 3050 видає більше, ніж передбачає цінник. Тензорні ядра третього покоління прискорюють AI-завдання — від суперроздільної здатності DLSS до шумозаглушення в креативних застосунках. При цьому карта вкладається в 130 Вт TDP і працює від одного 8-pin конектора — легкий апгрейд ПК без заміни блоку живлення.
Двадцять RT-ядер другого покоління прораховують відображення, тіні та глобальне освітлення апаратно — без навантаження на шейдерні блоки. У Cyberpunk 2077, Alan Wake 2 і Portal RTX реалістична графіка з фізично коректним світлом змінює сприйняття сцени цілком. RTX 3050 справляється з Ray Tracing у Full HD, а DLSS компенсує додаткове навантаження на GPU.
DLSS залучає тензорні ядра для AI-апскейлінгу: GPU рендерить кадр у зниженій роздільній здатності, нейромережа відновлює деталі. На RTX 3050 приріст продуктивності в іграх досягає 30–50% без видимої втрати чіткості. У важких сценах із трасуванням променів DLSS перетворює просідання на стабільний геймплей — різниця особливо відчутна при переході від 1080p до 1440p.
GIGABYTE оснастила відеокарту фірмовим охолодженням WINDFORCE з двома 90-мм вентиляторами і мідними теплотрубками прямого контакту:
NVIDIA Reflex скорочує затримку введення між рухом миші та реакцією на екрані — у кіберспортивних шутерах швидкість відгуку визначає точність прицілювання. RTX 3050 підтримує Reflex у десятках тайтлів: Valorant, Fortnite, Apex Legends, Escape from Tarkov. Frame Warp у складі Reflex 2 коригує останній кадр перед виведенням на дисплей, скорочуючи затримку ще сильніше.
GIGABYTE GeForce RTX 3050 розкривається в Full HD: 2560 ядер CUDA і 8 ГБ пам’яті витягують 60+ FPS на високих налаштуваннях в AAA-тайтлах. У 1440p карта тримає Fortnite і CS2 на ультра, а важкі проєкти на кшталт Cyberpunk 2077 вимагають DLSS для стабільних 60 FPS. Роздільна здатність 4K — територія невимогливих ігор і мультимедіа: відеостримінг і HDR-контент відеокарта відтворює без відчутного навантаження.
Апаратний кодувальник NVENC бере на себе кодування потоку H.264/H.265 — OBS і аналогічні програми записують стрим без навантаження на процесор. NVIDIA Broadcast додає AI-шумозаглушення, віртуальний фон і автокадрування без додаткового обладнання.
Studio-драйвери розширюють можливості відеокарти в професійних сценаріях:
У Telemart підібрати відеокарту під завдання допоможуть фахівці з 15-річним досвідом. Оплата товару можлива при отриманні та онлайн.
| Готові пристрої | ПК на GeForce RTX 3050 |
| Обсяг пам'яті | 8192 |
| Шина пам'яті | 128 |
| Графічний процесор | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Тип пам'яті | GDDR6 |
| Серія | GeForce RTX 30xx |
| Частота графічного ядра | Boost: 1792 |
| Частота відеопам'яті | 14000 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Продуктивність | 12983 |
| Сімейство процесора | NVIDIA |
| Інтерфейс | PCI Express 4.0 |
| Роз'єми |
2 x HDMI 2.1 2 x DisplayPort 1.4a |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Кількість вентиляторів | 2 вентилятора |
| Підтримка стандартів | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Підтримка CUDA | + |
| Кількість ядер CUDA | 2560 |
| Довжина відеокарти | 198.1 |
| Висота відеокарти | 120.6 |
| Кількість займаних слотів | 3 |
| Необхідність додаткового живлення | + |
| Рекомендована потужність БЖ | 450 |
| Роз'єм дод. живлення | 8 pin |
| Кількість підтримуваних моніторів | 4 |
| Додаткова інформація |
Система охолодження WINDFORCE 2X з альтернативним обертанням вентиляторів Керування за допомогою GIGABYTE CONTROL CENTER (GCC) |
| Колір | Чорний |
| Тип | DDR5 |
| Призначення | Для ПК |
| Обсяг одного модуля | 8 |
| Кількість модулів | 1 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота | 5600 |
| Пропускна спроможність | 44 800 |
| CAS Latency (CL) | CL40 |
| Схема таймінгів | 40-40-40 |
| ECC-пам'ять | Підтримка ECC-пам'яті |
| XMP | Підтримка профілю XMP |
| AMD EXPO | Без підтримки профілю AMD EXPO |
| Напруга живлення | 1.25 |
| Робоча температура | Від 0 до 85 |
| Температура зберігання | Від −55 до +100 |
| Особливості | Охолодження модуля |
| Додатково |
Алюмінієве тепловідведення Підтримка XMP 3.0 |
| Габарити | 133.35 x 34.9 x 6.62 |
| Колір | Чорний |
| Статус ОЗП | Нова |
Сертифікат 80 Plus Silver (230V EU) гарантує ККД 90% при навантаженні 50%, що призводить до зниження втрат енергії, зменшення тепловиділення та мінімізації шуму вентилятора.
Може витримувати дворазове перевищення загальної потужності. Він повністю сумісний із стандартом Intel PSDG (Power Supply Design Guide) ATX 3.0, який підтримує до 200% потужності, досягає 70% ефективності при низькому навантаженні та відповідає необхідним стандартам синхронізації блоків живлення.
Високопродуктивний вентилятор Fluid Dynamic Bearing використовує технологію амортизації масляної плівки для ефективного зниження шуму, завдяки чому він працює тихіше за звичайні втулкові вентилятори і забезпечує більш ніж дворазове збільшення терміну служби. Крім того, вентилятор визначає поточне енергоспоживання та температуру, автоматично регулюючи швидкість обертання вентилятора для мінімізації шуму.
| Форм-фактор | ATX |
| Потужність | 650 |
| Вентилятор | 120 |
| ККД (Сертифікат 80 Plus) | Silver |
| Корекція коефіцієнта потужності (PFC) | Активний |
| +5V | 20 |
| +3.3V | 20 |
| +12V1 | 54.1 |
| -12V | 0.3 |
| +5Vsb | 3 |
| Підключення до материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення до відеокарт | 6+2-pin 2 шт. |
| Живлення процесора | 4 pin, 8 pin, 8+4 pin, 8+8 pin |
| Кількість роз'ємів 4-pin Molex | 3 |
| Кількість роз'ємів SATA | 5 |
| Колір | Чорний |
| Габарити | 150 x 140 x 86 |
| Відстібаються кабелі | - |
| Захист від перевантажень | + |
| Статус БЖ | Новий |
| Додатково |
Безпека OCP (Захист від перевантаження будь-якого з виходів блоку окремо) OVP (Захист від підвищення напруги в мережі) OPP (Захист від перевантаження) OTP (Захист від перегріву) SCP (Захист від короткого замикання) UVP (Захист від зниження напруги в мережі) |
| LGA1700/LGA1851 | + |
| Сумісність з Intel |
Сумісний: LGA1150/1151/1155/1156 LGA1200 LGA1700 LGA1851 Несумісний: LGA2066 LGA2011/2011-3 LGA775 LGA1356/1366 |
| Сумісність з AMD |
Сумісний: AM4/AM5 Несумісний: AM1 AM2 AM2+ AM3/AM3+/FM1FM2/FM3 TR4 TRX4 |
| Діаметр | 92 |
| Тип вежі | Tower |
| Підключення | 4 pin PWM |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Тип підшипника | Гідравлічний підшипник |
| Швидкість обертання вентиляторів | 500–2000 |
| Максимальне TDP | 180 |
| Рівень шуму | 25.8 |
| Повітряний потік | 45.8 |
| Кількість теплових трубок | 4 теплові трубки |
| Діаметр теплових трубок | 6 |
| Висота кулера | 123 |
| Кількість вентиляторів | 1 вентилятор |
| Вхідний струм | 0.15 |
| Споживана потужність | 1.8 |
| Номінальна напруга | 12 |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Додатково | Тиск повітря 1.94 мм H2O |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габарити | 123 x 93 x 78 |
| Вага | 580 |
| Статус кулера | Новий |
| Колір корпусу вентилятора | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
Високошвидкісний накопичувач із низьким енергоспоживанням
PCIe 4.0 NVMe SSD-накопичувач Kingston NV3 – це надійне рішення для зберігання даних нового покоління, що засновано на Gen 4x4 NVMe контролері, та забезпечує швидкість читання і запису до 6000 і 5000 МБ/с відповідно. Завдяки низькому енергоспоживанню та меншому виділенню тепла накопичувач здатний підвищити продуктивність системи без шкоди до її цінності. Компактна одностороння конструкція M.2 2280 (22x80 мм) збільшує ємність сховища до 4 ТБ залишаючи вільний простір для інших компонентів. Відчуйте справжню швидкість із NVMe накопичувачем NV3.
Накопичувач доступний у варіантах ємністю від 500 ГБ до 4 ТБ забезпечуючи достатньо місця для програм, документів, фотографій, відео, ігор тощо.
Продуктивність PCIe Gen 4x4 NVMe
Модернізуйте вашу систему, збільшивши швидкість читання та запису до 6000 і 5000 МБ/с відповідно.
Ідеальне рішення для систем з обмеженим внутрішнім простором
Легко інтегрується в системи з портом М.2. Прекрасно підходить для тонких ноутбуків і ПК із малим формфактором.
Збільшена ємність
Накопичувач доступний у варіантах ємністю до 4 ТБ забезпечуючи достатньо місця для зберігання файлів, відео, документів та ігор.
| Форм-фактор | M.2 2280 |
| Обсяг пам'яті | 1 ТБ |
| Тип елементів пам'яті | 3D-NAND |
| Інтерфейс | PCIe 4.0 x4 |
| NVMe | Підтримка протоколу NVMe |
| Швидкість читання | 6000 |
| Швидкість запису | 4000 |
| Ресурс записи (TBW) | 320 |
| Час напрацювання на відмову | 2 млн годин |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Температура зберігання | Від −40 до +85 |
| Додатково | Вібрація у неактивному стані 10 G (10–1000 Гц) |
| Габарити | 80 x 22 x 2.3 |
| Вага | 7 |
| Статус SSD | Новий |
| Комплектація | SSD-диск |
| Тип | Mini tower |
| Форм-фактор материнської плати |
Micro-ATX ITX |
| Загальна кількість встановлених вентиляторів | Без встановленних вентиляторів |
| Додаткові вентилятори (на верхній панелі) | 3 x 120 / 2 x 140 |
| Додаткові вентилятори (на задній панелі) | 1 x 120 |
| Додаткові вентилятори (на нижній панелі) | 3 x 120 |
| Додаткові вентилятори (на бічній панелі) | 2 x 120 |
| Можливість встановлення СРО (на верхній панелі) | 120/140/240/280/360 |
| Можливість встановлення СРО (на задній панелі) | 120 |
| Максимальна висота кулера | 165 |
| Наявність блоку живлення | Корпус без БЖ |
| Розташування відсіку для БЖ | Нижнє розташування відсіку для БЖ |
| Максимальна довжина БЖ | 265 |
| Кількість 3.5″ внутрішніх відсіків | 2 x 3.5″ внутрішніх відсіків |
| Кількість 2.5″ відсіків | 2 x 2.5″ відсіків |
| Кількість слотів розширення | 5 слотів розширення |
| Порти |
2 x USB 2.0 1 x USB 3.0 1 x порт для навушників та мікрофона |
| Розташування портів | На верхній панелі |
| Максимальна довжина відеокарти | 410 |
| Особливості |
Бокове вікно із загартованого скла Кабель-менеджмент |
| Додатково | Легкий корпус для ігрового комп'ютера. Цей корпус має безліч гнучких можливостей, зручних для встановлення компонентів: знімні 5 бічних сторін, повний огляд від скла до скла |
| Матеріал | SGCC Сталь і скло |
| Дизайн фронтальної панелі | Прозора |
| Товщина скла | 4 |
| Товщина стінок | 0.6 |
| Габарити | 450 x 415 x 210 |
| Габарити в упаковці | 517 x 496 x 282 |
| Підтримка вінілографії | Підтримується вінілографія |
| Колір | Чорний |
| Статус корпусу | Новий |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии