| $2,293 | Amazon UK (7/8) |
| £374.22 | SmartTeck (2/8) |
| £399.78 | Box (2/8) |
В іграх середнього класу частота та архітектура ядер важать більше, ніж їхня кількість: більшість проєктів завантажують лише кілька обчислювальних блоків. Ryzen 5 7600X — шестиядерний процесор архітектури Zen 4 з розблокованим множником, розрахований на такі збірки. У лінійці 7000 це базова ігрова модель і водночас точка входу на платформу AM5 — сокет із запасом для майбутніх апгрейдів.
Ігровий фокус 7600X складається з тактових частот, обсягу кешу та теплового пакета:
Шість ядер і дванадцять потоків належать до архітектури Zen 4 на 5-нм техпроцесі TSMC: вона підвищує кількість операцій за такт (IPC) порівняно з минулими поколіннями Ryzen.
В іграх 7600X трохи випереджає «однокласника» 7600 і відчутно обходить минуле покоління. Від 7600 на стоку його відділяє 2–5%: ядра, потоки та 38 МБ кешу спільні, вищий лише буст — 5.3 проти 5.1 ГГц. Розрив із Ryzen 5 5600X на архітектурі Zen 3 ширший: середній приріст в іграх доходить до 19%, в однопотоковому Cinebench R23 — до 28%.
При 1080p із продуктивною відеокартою лічильник кадрів у кіберспорті доходить до сотень — близько 480 FPS у CS:GO, а у важких проєктах на кшталт Cyberpunk 2077 і Battlefield V — до 160–190 FPS. У багатопотоковому Cinebench R23 процесор набирає близько 15 000 балів — рівень восьмиядерного Ryzen 7 5800X минулого покоління.
Процесор працює лише в сокеті AM5 — це актуальна платформа AMD із запасом на кілька поколінь. Пам’ять тут тільки DDR5: контролер офіційно підтримує DDR5-5200, а профіль AMD EXPO підіймає частоту до 6000 МТ/с без ручного налаштування таймінгів. Пропускна здатність PCIe 5.0 удвічі вища за четверте покоління — це запас для швидкісних NVMe-накопичувачів і майбутніх відеокарт.
Від вибору чипсета для процесора AMD Ryzen 5 7600X залежить доступ до розгону: для X-версії мінімум — B650 з оверклокінгом ядер і пам’яттю EXPO, а гарантований PCIe 5.0 для відеокарти є в B650E, X670E і X870E. Підтримку AM5 AMD пообіцяла на кілька поколінь — на сокеті вже працює лінійка Ryzen 9000, тому апгрейд можливий без заміни материнської плати.
За індекс X доплачують не в кожній збірці: різниця між версіями — у частоті та тепловому пакеті. У 7600X вищі і база, і буст: 4.7/5.3 проти 3.8/5.1 ГГц у 7600. Тепловий пакет 105 Вт проти 65 Вт дає більше запасу для автоматичного розгону Precision Boost Overdrive. Ядра, потоки та 38 МБ кешу в моделей ідентичні, тому на стоку різниця в іграх невелика.
Перевага X-версії проявляється за умови охолодження на 150+ Вт і зацікавленості в розгоні через PBO та Curve Optimizer. Більший тепловий запас дозволяє довше утримувати високі частоти під навантаженням. Кулер X-версії не входить до комплекту, а 7600 містить Wraith Stealth, тому охолодження під 105 Вт закладають у бюджет окремо.
Купити Ryzen 5 7600X у Telemart можна одразу з підбором сумісної платформи — у конфігураторі ПК доступна збірка «конфіга» під сокет AM5, також консультанти можуть допомогти з вибором чипсета й охолодження. Доступна послуга складання системи — ПК протестують майстри сервісу, після чого Telemart доставить замовлення по Україні Новою поштою або іншим перевізником.
| Лінійка | AMD Ryzen 5 |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM5 |
| Сумісність | Материнські плати Socket AM5 |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Кількість потоків | 12 |
| Частота процесора | 4700 |
| Максимальна тактова частота | 5300 |
| Об'єм кешу L3 | 32768 |
| Кодова назва мікроархітектури | Raphael |
| Серія | Ryzen 7 |
| Мікроархітектура | Zen 4 |
| Назва графічного ядра | Radeon Graphics |
| Підтримка PCIe | PCIe 5.0 |
| Розблокований множник | + |
| Тип пам'яті | DDR5: 5200 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 128 |
| Техпроцес | 5 |
| Термопакет | 105 |
| Продуктивність | 28876 |
| Охолодження в комплекті | Без кулера |
| Сумісні системи охолодження | Кулери для AM4/AM5 |
| Статус процесора | Новий |
Материнські плати ASUS серії Prime розроблені спеціально для того, щоб розкрити весь потенціал процесорів AMD Ryzen 9000-ї серії. Материнська плата PRIME B850-PLUS-CSM надає користувачам і збирачам ПК "зроби сам" низку можливостей для оптимізації продуктивності за допомогою інтуїтивно зрозумілого програмного забезпечення та прошивки. Вона розроблена як ПК для просунутого штучного інтелекту, пропонуючи потужність і можливості під'єднання, потрібні для вимогливих застосунків штучного інтелекту.
ASUS Corporate Stable Model
Корпоративна стабільна модель ASUS (CSM) - це комерційна програма, розроблена для забезпечення стабільної та надійної роботи материнських плат. Програма пропонує підтримку протягом 36 місяців і повідомлення про закінчення життєвого циклу продукту за 6 місяців, що дає змогу вашій організації підготуватися до переходу на новий продукт. При купівлі материнської плати ASUS CSM до комплекту постачання входить ASUS Control Center Express - програмне забезпечення для управління ІТ на рівні сервера.
ASUS Control Center Express
ASUS Control Center Express - це інтегроване програмне забезпечення для моніторингу та управління ІТ, призначене для прискорення розгортання, спрощення ІТ-операцій і підвищення продуктивності завдяки комплексному контролю та зручним функціям. ASUS Control Center Express сумісний з більш ніж 100 материнськими платами ASUS і являє собою високоякісне рішення, оптимізоване за сукупною вартістю володіння.
AI Advisor
ASUS AI Advisor дає змогу користувачам вивчити функціональність і розширені можливості материнських плат ASUS у простій і зрозумілій формі.
Дизайн живлення
PRIME B850-PLUS-CSM має 8+2+1 фазну схему живлення з дискретними МДН-транзисторами, забезпечуючи ефективне і стабільне подавання живлення для процесорів AMD, а також стабільну продуктивність для повсякденного використання.
Шестишарова конструкція друкованої плати
Багатошарова конструкція друкованої плати швидко відводить тепло навколо регуляторів напруги, підвищуючи загальну стабільність системи і забезпечуючи процесору більше можливостей для розгону.
Три слота M.2 (до 128 Гбіт/с)
PRIME B850-PLUS-CSM пропонує загалом три слоти M.2, включно з одним, що підтримує швидкість передавання даних до 128 Гбіт/с через PCIe 5.0, і два, що підтримують PCIe 4.0. Це дає змогу прискорити завантаження і завантаження застосунків із дисків з ОС або застосунками.
Охолоджувач за дизайном
Материнська плата PRIME B850-PLUS-CSM обладнана кількома вбудованими радіаторами та безліччю гібридних вентиляторів, щоб забезпечити прохолоду і стабільність вашої системи під час інтенсивних навантажень.
ASUS Fan Xpert 2+
Програмне забезпечення ASUS Fan Xpert 2+ забезпечує всебічний контроль над вентиляторами. У режимі автоматичного налаштування всі параметри налаштовуються одним клацанням миші. Також є режим Extreme Quiet, який знижує швидкість обертання вентиляторів корпусу до мінімального значення за замовчуванням, щоб система працювала безшумно під час виконання легких завдань. Вентиляторами також можна керувати через UEFI BIOS.
Сумісність із кулером
Кулери ASUS AIO забезпечують високу продуктивність, великий розгінний потенціал, сміливу естетику і функціональність, що налаштовується, для нових материнських плат, даючи вам змогу створити ігровий комплекс своєї мрії.
Realtek 2.5 Gb Ethernet
Realtek 2.5 Gb Ethernet знижує навантаження на процесор і забезпечує винятково високу пропускну спроможність TCP і UDP для швидшого та плавнішого передавання даних.
USB 10Gbps Type-C
Кілька портів USB підтримують висококласні системи, оснащені периферійними пристроями, включно із заднім роз'ємом USB Type-C з надшвидкісним інтерфейсом USB 10Gbps для передавання даних зі швидкістю до 10 Гбіт/с.
Персоналізація
PRIME B850-PLUS-CSM підвищує зручність роботи з системою, починаючи зі спрощення налаштування параметрів BIOS і закінчуючи налаштовуваними елементами керування RGB-підсвіткою для створення унікальної естетики системи.
Попередньо змонтований екран введення/виведення
Наш попередньо встановлений екран введення-виведення захищає порти, спрощує процес складання, підвищує функціональність і покращує естетику для ентузіастів PC DIY.
BIOS FlashBack
BIOS FlashBack спрощує оновлення BIOS. Просто завантажте файл BIOS на USB-накопичувач FAT32, вставте його в порт BIOS FlashBack і натисніть кнопку - процесор або пам'ять не потрібні.
SafeSlot
Швидкість PCIe 5.0 удвічі вища, ніж у PCIe 4.0. ASUS адаптувала наше SMT-виробництво для швидшого SafeSlot - посиленої металевої оболонки, яка забезпечує безпечне встановлення карти та вищу швидкість передавання даних.
Q-LED Core
Під час самотестування під час увімкнення живлення (POST) на дисплеї Q-LED Core спалахують кольорові індикатори, які допоможуть вам усунути можливі неполадки.
| Тип | Материнські плати AMD |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM5 |
| Процесори | Процесори для AM5 |
| Підтримувані процесори | Список підтримуваних процесорів |
| Чіпсет (Північний міст) | AMD B850 |
| Тип пам'яті | DDR5 DIMM |
| Сумісні ОЗП | DDR5 для ПК |
| Сумісність з RAM | Список підтримуваної пам'яті |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Кількість каналів | 2 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 256 |
| Мінімальна частота пам'яті | 6000 |
| Максимальна частота пам'яті | 8000 |
| Підтримка профілю |
Підтримка профілю ХМР Підтримка профілю EXPO |
| Мережевий адаптер (LAN) | 1 x 2500 Мбіт/с |
| Звукова карта | Realtek CODEC |
| Звукова схема | 7.1 |
| Кількість SATA III | 4 |
| Кількість PCI-E 16x | 2 |
| Підтримка PCI-E 16x v4.0 | + |
| Підтримка PCI-E 16x v5.0 | + |
| Кількість внутрішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість внутрішніх USB 3.2 | 1 |
| Кількість внутрішніх USB Type-C | 1 |
| Кількість com (RS-232) | 1 |
| Thunderbolt Header | 1 |
| Роз'єм S/PDIF | + |
| Кількість слотів M.2 | 3 |
| Підтримка M.2 PCIe 4.0 | + |
| Підтримка M.2 PCIe 5.0 | + |
| CHA_FAN | 4 |
| 24-pin | 1 |
| 8-pin | 1 |
| 4-pin | 1 |
| Кількість зовнішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість зовнішніх USB 3.2 | 5 |
| Кількість зовнішніх USB Type-C | 1 |
| Роз'єм VGA | - |
| Роз'єм DVI-D | - |
| Роз'єм HDMI | + |
| Роз'єм DisplayPort | + |
| Вихід S/PDIF | - |
| Контролер RAID | 0, 1, 5, 10 |
| Форм-фактор | ATX |
| Сумісність з корпусом | Корпуси ATX |
| Бренд | Материнські плати ASUS (АСУС) |
| RGB Header | 3 x Addressable header |
| Overclocking | + |
| Особливості | BIOS FlashBack button |
| Колір | Чорний з сріблястим |
| Статус материнської плати | Нова |
Відеокарта ASUS Dual GeForce RTX™ 5060 Ti поєднує в собі відмінні температурні характеристики та широку сумісність. Сучасні рішення для охолодження рівня флагманських відеокарт, зокрема два вентилятори Axial-tech, що спрямовують максимальний потік повітря до радіатора, розміщено в компактному пристрої товщиною 2,5 слота. Ці вдосконалення роблять відеокарти серії ASUS Dual ідеальним вибором для геймерів, яким потрібна висока графічна потужність у компактному корпусі.
Максимальна продуктивність ШІ з FP4 і DLSS 4
Оптимізовані для нейронних шейдерів
Створені для Mega Geometry
NVIDIA DLSS 4 з Multi Frame Generation
NVIDIA Reflex 2 з Frame Warp
Повне трасування променів із нейронним рендерингом
NVIDIA ACE
Інструменти та технології NVIDIA Studio для творчості
NVIDIA Broadcast та NVIDIA Encoder 9-го покоління
Застосунок NVIDIA з драйверами Game Ready і Studio
NVIDIA G-SYNC
Ретельно продумана форма кожуха та радіатора, а також розташування теплових трубок дозволяє двом вентиляторам Axial-tech ефективно використовувати вентиляційні отвори бічних панелей корпусу та забезпечувати температурні характеристики, недосяжні для інших компактних відеокарт.
Удосконалені вентилятори Axial-tech
Два вентилятори Axial-tech мають зменшену втулку, подовжені лопатки та спеціальне кільце-обмежувач, яке допомагає збільшити тиск повітря в напрямку радіатора.
Технологія 0 дБ
Вентилятори системи охолодження можуть повністю зупинятися, коли температура графічного чипа опускається нижче 50 градусів, що дозволяє знизити шум у системі за невеликого навантаження.
Два кулькових підшипники
Підшипники вентиляторів бувають різних типів, кожен із яких має свої переваги. Кулькові підшипники, що використовуються в цій відеокарті, мають удвічі більший термін служби, ніж традиційні підшипники ковзання.
Підсилювальна пластина з вентиляційними отворами
Вентиляційні отвори на підсилювальній пластині значно поліпшують розсіювання тепла, допомагаючи графічному процесору залишатися прохолодним під час інтенсивних завдань. Такий додатковий потік повітря допомагає підвищити продуктивність, довговічність і стабільність роботи відеокарти й захищає її від перегріву, зменшуючи ймовірність виникнення тротлінгу.
ASUS GPU Guard
Технологія ASUS GPU Guard передбачає нанесення клею на всі чотири кути компонента, щоб зменшити ризик появи тріщин.
Підсилювальна пластина
Друкована плата відеокарти посилена пластиною, яка додає жорсткості конструкції, щоб запобігти вигину друкованої плати, а також захищає компоненти та доріжки від пошкоджень.
Панель із нержавіючої сталі
Монтажна панель відеокарт серії Dual виготовляється з нержавіючої сталі марки 304, що володіє високою міцністю й відмінними антикорозійними властивостями.
Два BIOS
Що у вас у пріоритеті: нижча температура графічного чипа чи тиха робота відеокарти? У режимі Performance вентилятори системи охолодження обертаються на більш високій швидкості, щоб утримувати температуру на максимально низькому рівні, а в режимі Quiet відеокарта працює тихіше за рахунок деякого збільшення температури при тому ж енергоспоживанні й продуктивності. Хочете більше гнучкості? Скористайтеся ексклюзивною утилітою GPU Tweak III для максимально точного налаштування системи охолодження відеокарти.
Технологія Auto-Extreme
Технологія Auto-Extreme – це автоматизований процес виробництва, який встановлює нові стандарти в галузі, дозволяючи виконувати всю пайку за один прохід. Це зменшує теплове навантаження на компоненти та дозволяє уникнути використання агресивних хімічних засобів для чищення, в результаті чого зменшується вплив на навколишнє середовище. Результатом є нижче енергоспоживання під час виробництва та більш надійний, високоякісний продукт у цілому.
Скористайтеся калькулятором потужності, щоб розрахувати, яка потужність знадобиться для живлення вашої системи, а потім виберіть сумісний блок живлення ROG, TUF Gaming або Prime для досягнення максимальної продуктивності.
Переглянути рекомендовані блоки живлення
Найпотужніша утиліта для тонкого налаштування GPU
ASUS GPU Tweak III став ще інтуїтивнішим і функціональнішим. Оновлений інтерфейс забезпечує зручний доступ до основних функцій завдяки централізованій панелі керування, а інструмент налаштування напруги й частоти був повністю переосмислений, щоб зробити розгін ще простішим. Додаткові можливості, як-от технологія вентиляторів 0 дБ, автоматичне перемикання профілів, повністю налаштовуваний екранний дисплей та ведення журналів, гарантують максимальну віддачу від вашої відеокарти.
Докладніше про GPU Tweak III
Втілюйте мрії за допомогою магії ШІ
MuseTree — це застосунок для генерації зображень на основі ШІ, створений, щоб надихати вашу творчість. Легко створюйте й упорядковуйте зображення та візуальні ідеї, відкриваючи для себе нескінченні джерела натхнення. Завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу створення вражаючих зображень ще ніколи не було таким простим!
Докладніше про MuseTree
1 місяць Adobe Creative Cloud безкоштовно
Насолоджуйтеся всіма можливостями ШІ від Adobe. Отримайте безкоштовну підписку на всі застосунки Adobe Creative Cloud та Adobe Substance 3D під час купівлі вибраних продуктів ASUS.
Докладніше про пакет Adobe Creative CloudСтворені на основі архітектури NVIDIA Blackwell, графічні процесори GeForce RTX™ 50 Series відкривають нові можливості для геймерів і творців. Завдяки потужним обчислювальним ресурсам ШІ серія RTX 50 забезпечує нові враження та графіку нового рівня. Помножте продуктивність за допомогою NVIDIA DLSS 4, генеруйте зображення з безпрецедентною швидкістю та розкрийте свій творчий потенціал з NVIDIA Studio.
Найдосконаліші трасування променів та ШІ
RTX є найсучаснішою платформою для повного трасування променів і технологій нейронного рендерингу, які змінюють уявлення про гру та творчість. Завдяки RTX більше 700 найкращих ігор і програм вже отримали зростання продуктивності, покращену графіку та нові корисні функції на базі ШІ, наприклад DLSS з Multi Frame Generation.
Найвища швидкість. Найкраща графіка. На основі ШІ.
NVIDIA DLSS — це революційний набір технологій нейронного рендерингу, який використовує ШІ для підвищення кадрової частоти, зменшення затримок і покращення якості зображення. DLSS 4 пропонує нову технологію Multi Frame Generation, а також удосконалені Ray Reconstruction і Super Resolution, що працюють на базі графічних процесорів GeForce RTX 50 Series і тензорних ядер п'ятого покоління.
Реалізм, що змінює правила
Архітектура NVIDIA Blackwell демонструє вражаючу реалістичність ігрової графіки з повним трасуванням променів. Насолоджуйтеся візуальними ефектами кінематографічної якості на безпрецедентній швидкості завдяки графічним процесорам серії GeForce RTX 50 з RT-ядрами четвертого покоління та революційними технологіями нейронного рендерингу, прискореними завдяки тензорним ядрам п'ятого покоління.
NVIDIA живить світовий ШІ. І ваш.
Модернізуйте свій комп'ютер завдяки сучасним технологіям штучного інтелекту у графічних процесорах NVIDIA GeForce RTX™ – прискорюйте ігри, творчість, продуктивність і розробку. Завдяки вбудованим ШІ-процесорам ви отримуєте найкращі у світі технології штучного інтелекту на своєму комп'ютері з Windows.
| Готові пристрої | ПК на GeForce RTX 5060 Ti |
| Обсяг пам'яті | 16384 |
| Шина пам'яті | 128 |
| Графічний процесор | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
| Тип пам'яті | GDDR7 |
| Серія | GeForce RTX 50xx |
| Частота графічного ядра | Boost: 2632 |
| Частота відеопам'яті | 28000 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Продуктивність | 22843 |
| Сімейство процесора | NVIDIA |
| Інтерфейс | PCI Express 5.0 |
| Роз'єми |
3 x DisplayPort 2.1b 1 x HDMI 2.1b |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Кількість вентиляторів | 2 вентилятора |
| Підтримка стандартів | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Підтримка CUDA | + |
| Кількість ядер CUDA | 4608 |
| Довжина відеокарти | 229 |
| Висота відеокарти | 120 |
| Кількість займаних слотів | 3 |
| Необхідність додаткового живлення | + |
| Рекомендована потужність БЖ | 550 |
| Роз'єм дод. живлення | 8 pin |
| Кількість підтримуваних моніторів | 4 |
| Додаткова інформація | Default mode: 2602MHz (Boost Clock) |
| Колір | Чорний з сірим |
| Тип | DDR5 |
| Призначення | Для ПК |
| Обсяг одного модуля | 16 |
| Кількість модулів | 2 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота | 6000 |
| Пропускна спроможність | 48 000 |
| CAS Latency (CL) | CL30 |
| Схема таймінгів | 30-36-36-76 |
| ECC-пам'ять | Підтримка ECC-пам'яті |
| XMP | Підтримка профілю XMP |
| AMD EXPO | Підтримка профілю AMD EXPO |
| Напруга живлення | 1.35 |
| Особливості | Охолодження модуля |
| Додатково |
Алюмінієве тепловідведення Підтримка XMP 3.0 |
| Габарити | 133.35 x 31.25 x 6 |
| Габарити в упаковці | 150 x 53 x 23.6 |
| Вага | 66 |
| Вага в упаковці | 91 |
| Колір | Чорний |
| Статус ОЗП | Нова |
Дуже висока ефективність
Pure Power 13 M сертифіковано 80 PLUS Gold з ефективністю перетворення енергії до 93.8%. Найбільш значущі переваги – менша споживана потужність, зниження витрат на електроенергію, знижений рівень нагріву і більш тиха робота системи охолодження. Pure Power 13 M є чудовим вибором для безшумних ПК і потужних ігрових систем.
Підтримка всіх специфікацій ATX 3.1
Pure Power 13 M — це блок живлення стандарту ATX 3.1, що має як роз'єм 12V-2x6 для графічних карт PCIe 5.1 наступних поколінь, так і роз'єми 6+2-pin PCIe 4.0 для підтримки графічних процесорів поточного покоління. Цей блок живлення є дійсно універсальним рішенням та ідеальним вибором для нинішніх та майбутніх high-end систем.
Стабільність при різких стрибках навантаження
Навіть у випадках різких короткочасних стрибків енергоспоживання відеокарти, Pure Power 13 M з легкістю справляється з двократним збільшенням навантаження, що забезпечує надійну і стабільну роботу процесорів та відеокарт наступного покоління.
Насолоджуйтеся тишею
При низькому навантаженні системи вентилятор повністю зупиняється, розкручуючись знову під час зростання енергоспоживання. Ця функція у поєднанні з надійним вентилятором be quiet! зі спеціально оптимізованими для найкращого повітряного потоку лопатями забезпечує дуже тиху роботу за будь-яких сценаріїв навантаження.
Висока стабільність напруг
Завдяки топології LLC Pure Power 13 M забезпечує кращі у своєму класі регулювання напруги і ефективність, що робить цей блок живлення ідеальним вибором для створення дуже тихих систем або оновлення потужних ігрових чи медійних ПК.
Зручність та сумісність
Завдяки модульні системі кабелів, ви можете підключити до Pure Power 13 М лише ті кабелі, які потрібні в даній конфігурації системи. Це спрощує підключення та акуратне розміщення, що призводить до збільшення потоку повітря та більш ефективного охолодження.
| Форм-фактор | ATX |
| Потужність | 850 |
| Вентилятор | 120 |
| ККД (Сертифікат 80 Plus) | Gold |
| Корекція коефіцієнта потужності (PFC) | Активний |
| Рівень шуму | 30.2 |
| +5V | 22 |
| +3.3V | 22 |
| +12V1 | 70.9 |
| -12V | 0.3 |
| +5Vsb | 3 |
| Підключення до материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення до відеокарт | 6+2-pin 4 шт., 16-pin 1 шт. |
| Живлення процесора | 4 pin, 8 pin, 8+4 pin, 8+8 pin |
| Кількість роз'ємів 4-pin Molex | 2 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Колір | Чорний |
| Габарити | 160 x 150 x 86 |
| Вага | 2.62 |
| Відстібаються кабелі | + |
| Захист від перевантажень | + |
| Статус БЖ | Новий |
| Додатково |
Безпека OVP (Захист від підвищення напруги в мережі) OPP (Захист від перевантаження) OCP (Захист від перевантаження будь-якого з виходів блоку окремо) SCP (Захист від короткого замикання) OTP (Захист від перегріву) SIP (Захист від сплесків та кидків напруги) UVP (Захист від зниження напруги в мережі) |
| LGA1700/LGA1851 | + |
| Сумісність з Intel |
Сумісний: LGA1150/1151/1155/1156 LGA1200 LGA1700 LGA1851 Несумісний: LGA2066 LGA2011/2011-3 LGA775 LGA1356/1366 |
| Сумісність з AMD |
Сумісний: AM4/AM5 Несумісний: AM1 AM2 AM2+ AM3/AM3+/FM1FM2/FM3 TR4 TRX4 |
| Діаметр | 120 |
| Тип вежі | Tower |
| Підключення | 4 pin PWM |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Окреме підключення підсвічування | 3 pin |
| Тип підшипника | Гідродинамічний підшипник |
| Швидкість обертання вентиляторів | 800–1800 |
| Максимальне TDP | 220 |
| Рівень шуму | 36.3 |
| Повітряний потік | 87.6 |
| Кількість теплових трубок | 4 теплові трубки |
| Діаметр теплових трубок | 6 |
| Висота кулера | 157 |
| Кількість вентиляторів | 1 вентилятор |
| Споживана потужність | 3.6 |
| Номінальна напруга | 12 |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Додатково | Тиск повітря 2.03 мм H2O |
| Матеріал теплових трубок | Мідь |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габарити | 120 x 73 x 157 |
| Вага | 525 |
| Статус кулера | Новий |
| Колір корпусу вентилятора | Чорний |
| Колір крильчатки | Білий |
Сучасні комп’ютери вимагають швидких компонентів, і твердотіловий накопичувач Kingston KC3000 на 2TB повністю відповідає цим запитам. Спроєктований для роботи з інтерфейсом PCIe 4.0, він ідеально підходить для складних завдань — рендерінгу 3D-графіки, обробки відео та сучасних ігор. Завдяки формату M.2 2280, його легко встановити в більшість систем.
Усередині SSD KC3000 2TB ховається ретельно підібрана комбінація компонентів, що створюють збалансоване рішення. Інженери Kingston вибрали для свого флагмана тільки найкращі елементи для досягнення найвищої швидкості.
Роботу накопичувача координує потужний контролер Phison E18. Цей чип забезпечує блискавичну обробку операцій, даючи змогу досягати швидкостей до 7000 МБ/с. 8-канальна архітектура дає змогу розпаралелити команди.
Накопичувач використовує передову 176-шарову флешпам'ять типу 3D TLC NAND. Багатошарова структура дає змогу розмістити більше комірок на тій самій площі, роблячи систему чутливішою, а завантаження файлів — майже миттєвим.
Для підтримки високої швидкості KC3000 застосовує розумну систему кешування. DRAM-буфер зберігає карту розташування файлів, а динамічний SLC-кеш прискорює запис, приймаючи великі обсяги інформації.
SSD-диск Kingston KC3000 2TB — це інструмент, що доводить ефективність у повсякденних завданнях. Накопичувач поєднує вражальну швидкість і надійність, залишаючись актуальним впродовж багатьох років використання.
Kingston KC3000 2TB демонструє до 1 000 000 операцій введення-виведення за секунду, забезпечуючи миттєвий запуск програм і швидке завантаження в іграх, роблячи взаємодію з комп’ютером плавною.
SSD Kingston KC3000 2TB має ресурс перезапису 1.6 петабайта (1600 TBW). Цей показник гарантує довгі роки служби за інтенсивних навантажень. Kingston підтверджує надійність п’ятирічною гарантією.
У Kingston KC3000 використовується графен-алюмінієвий теплорозподільник. Він ефективно відводить тепло від компонентів, запобігаючи перегріванню і даючи змогу накопичувачу працювати на пікових швидкостях у компактних системах.
На сайті Telemart можна купити SSD Kingston KC3000 2TB з офіційною гарантією. Інтернет-магазин також пропонує зручну програму Trade-In, що дає змогу здати старі компоненти, отримати знижку на нові та зробити апгрейд ще доступнішим.
| Форм-фактор | M.2 2280 |
| Обсяг пам'яті | 2 ТБ |
| Тип елементів пам'яті | 3D-NAND TLC |
| Інтерфейс | PCIe 4.0 x4 |
| NVMe | Підтримка протоколу NVMe |
| Контролер | PHISON E18 |
| Швидкість читання | 7000 |
| Швидкість запису | 7000 |
| Ресурс записи (TBW) | 1600 |
| Час напрацювання на відмову | 1.8 млн годин |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Температура зберігання | Від −40 до +85 |
| Додатково |
Вібрація при роботі: пікова 2.17g (в діапазоні 7 - 800 Гц) Вібрація при зберіганні: пікова 20g (в діапазоні 10-2000 Гц) |
| Габарити | 80 x 22 x 3.5 |
| Вага | 9.7 |
| Статус SSD | Новий |
| Комплектація | SSD-диск |
| Тип | Midi tower |
| Форм-фактор материнської плати |
ATX Micro-ATX Mini-ITX |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Попередньо встановлені вентилятори (на задній панелі) | 1 x 120 |
| Попередньо встановлені вентилятори (на бічній панелі) | 3 x 120 |
| Загальна кількість встановлених вентиляторів | 4 шт |
| Додаткові вентилятори (на верхній панелі) | 3 x 120 / 2 x 140 |
| Додаткові вентилятори (на нижній панелі) | 3 x 120 |
| Можливість встановлення СРО (на верхній панелі) | 120/240/280/360 |
| Можливість встановлення СРО (на задній панелі) | 120 |
| Можливість встановлення СРО (на бічній панелі) | 120/240 |
| Максимальна висота кулера | 185 |
| Наявність блоку живлення | Корпус без БЖ |
| Розташування відсіку для БЖ | Нижнє розташування відсіку для БЖ |
| Максимальна довжина БЖ | 200 |
| Кількість 3.5″ внутрішніх відсіків | 2 x 3.5″ внутрішніх відсіків |
| Кількість 2.5″ відсіків | 2 x 2.5″ відсіків |
| Кількість слотів розширення | 7 слотів розширення |
| Порти |
2 x USB 3.2 1 х USB 3.2 Type-C 1 x порт для навушників та мікрофона |
| Розташування портів | На лицьовій панелі посередині |
| Максимальна довжина відеокарти | 400 |
| Особливості |
Бокове вікно із загартованого скла Кабель-менеджмент |
| Підтримка плат BTF | Підтримка плат BTF |
| Додатково |
Антивібраційне кріплення HDD Антивібраційне кріплення вентиляторів Антивібраційне кріплення БЖ З'ємні пилові фільтри: Боокова і нижня сторона |
| Матеріал | Сталь, ABS і скло |
| Дизайн фронтальної панелі | Прозора |
| Габарити | 432 x 305 x 436 |
| Габарити в упаковці | 493 x 388 x 515 |
| Вага | 10.91 |
| Вага в упаковці | 14.6 |
| Колір | Чорний |
| Статус корпусу | Новий |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии