| $2,735 | Amazon UK (11/12) |
| £254.10 | SmartTeck (1/12) |
| £285.81 | Box (1/12) |
В іграх середнього класу частота та архітектура ядер важать більше, ніж їхня кількість: більшість проєктів завантажують лише кілька обчислювальних блоків. Ryzen 5 7600X — шестиядерний процесор архітектури Zen 4 з розблокованим множником, розрахований на такі збірки. У лінійці 7000 це базова ігрова модель і водночас точка входу на платформу AM5 — сокет із запасом для майбутніх апгрейдів.
Ігровий фокус 7600X складається з тактових частот, обсягу кешу та теплового пакета:
Шість ядер і дванадцять потоків належать до архітектури Zen 4 на 5-нм техпроцесі TSMC: вона підвищує кількість операцій за такт (IPC) порівняно з минулими поколіннями Ryzen.
В іграх 7600X трохи випереджає «однокласника» 7600 і відчутно обходить минуле покоління. Від 7600 на стоку його відділяє 2–5%: ядра, потоки та 38 МБ кешу спільні, вищий лише буст — 5.3 проти 5.1 ГГц. Розрив із Ryzen 5 5600X на архітектурі Zen 3 ширший: середній приріст в іграх доходить до 19%, в однопотоковому Cinebench R23 — до 28%.
При 1080p із продуктивною відеокартою лічильник кадрів у кіберспорті доходить до сотень — близько 480 FPS у CS:GO, а у важких проєктах на кшталт Cyberpunk 2077 і Battlefield V — до 160–190 FPS. У багатопотоковому Cinebench R23 процесор набирає близько 15 000 балів — рівень восьмиядерного Ryzen 7 5800X минулого покоління.
Процесор працює лише в сокеті AM5 — це актуальна платформа AMD із запасом на кілька поколінь. Пам’ять тут тільки DDR5: контролер офіційно підтримує DDR5-5200, а профіль AMD EXPO підіймає частоту до 6000 МТ/с без ручного налаштування таймінгів. Пропускна здатність PCIe 5.0 удвічі вища за четверте покоління — це запас для швидкісних NVMe-накопичувачів і майбутніх відеокарт.
Від вибору чипсета для процесора AMD Ryzen 5 7600X залежить доступ до розгону: для X-версії мінімум — B650 з оверклокінгом ядер і пам’яттю EXPO, а гарантований PCIe 5.0 для відеокарти є в B650E, X670E і X870E. Підтримку AM5 AMD пообіцяла на кілька поколінь — на сокеті вже працює лінійка Ryzen 9000, тому апгрейд можливий без заміни материнської плати.
За індекс X доплачують не в кожній збірці: різниця між версіями — у частоті та тепловому пакеті. У 7600X вищі і база, і буст: 4.7/5.3 проти 3.8/5.1 ГГц у 7600. Тепловий пакет 105 Вт проти 65 Вт дає більше запасу для автоматичного розгону Precision Boost Overdrive. Ядра, потоки та 38 МБ кешу в моделей ідентичні, тому на стоку різниця в іграх невелика.
Перевага X-версії проявляється за умови охолодження на 150+ Вт і зацікавленості в розгоні через PBO та Curve Optimizer. Більший тепловий запас дозволяє довше утримувати високі частоти під навантаженням. Кулер X-версії не входить до комплекту, а 7600 містить Wraith Stealth, тому охолодження під 105 Вт закладають у бюджет окремо.
Купити Ryzen 5 7600X у Telemart можна одразу з підбором сумісної платформи — у конфігураторі ПК доступна збірка «конфіга» під сокет AM5, також консультанти можуть допомогти з вибором чипсета й охолодження. Доступна послуга складання системи — ПК протестують майстри сервісу, після чого Telemart доставить замовлення по Україні Новою поштою або іншим перевізником.
| Лінійка | AMD Ryzen 5 |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM5 |
| Сумісність | Материнські плати Socket AM5 |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Кількість потоків | 12 |
| Частота процесора | 4700 |
| Максимальна тактова частота | 5300 |
| Об'єм кешу L3 | 32768 |
| Кодова назва мікроархітектури | Raphael |
| Серія | Ryzen 7 |
| Мікроархітектура | Zen 4 |
| Назва графічного ядра | Radeon Graphics |
| Підтримка PCIe | PCIe 5.0 |
| Розблокований множник | + |
| Тип пам'яті | DDR5: 5200 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 128 |
| Техпроцес | 5 |
| Термопакет | 105 |
| Продуктивність | 28876 |
| Охолодження в комплекті | Без кулера |
| Сумісні системи охолодження | Кулери для AM4/AM5 |
| Статус процесора | Новий |
Тензорні ядра п'ятого покоління
Максимальна продуктивність ШІ з FP4 та DLSS 4
Нові потокові мультипроцесори
Оптимізовано для нейронних шейдерів
Ядра трасування променів четвертого покоління
Створено для Mega Geometry
Передові графічні прискорювачі
Архітектура NVIDIA Blackwell
Поліпшена графіка та продуктивність за допомогою ШІ
NVIDIA DLSS 4 з багатокадровою генерацією
Швидкість відгуку, що змінює правила гри
NVIDIA Reflex 2 з Frame Warp
Реалістична графіка
Повне трасування променів з технологією нейронного рендерингу
Цифрові люди та помічники ШІ
NVIDIA ACE
Розвивайте свою творчість
Інструменти та технології для творців NVIDIA Studio
Покращуйте будь-яке відео за допомогою ШІ
NVIDIA Broadcast та NVIDIA Encoder дев'ятого покоління
Продуктивність та надійність
NVIDIA app з підтримкою та драйверами для NVIDIA Studio
RTX — це найпередовіша платформа, яка пропонує повноцінне трасування променів і технології рендерингу на базі штучного інтелекту, що революціонізують спосіб, у який ми граємо та створюємо. Понад 700 ігор та застосунків використовують рішення RTX для забезпечення реалістичної графіки з винятковою продуктивністю завдяки сучасним AI-функціям, таким як генерація кількох кадрів через DLSS.
DLSS — це революційний пакет технологій рендерингу на основі нейронних мереж, який використовує ШІ для підвищення FPS, зменшення затримок і покращення якості зображення. Остання інновація — DLSS 4 — пропонує нові можливості генерації кількох кадрів, вдосконалену реконструкцію променів і суперроздільність. Це стало можливим завдяки відеокартам GeForce RTX серії 50 і тензорним ядрам п’ятого покоління. DLSS на платформі GeForce RTX — найкращий спосіб грати, підтримуваний хмарним суперкомп’ютером NVIDIA, який постійно розширює можливості вашого ПК.
Архітектура NVIDIA Blackwell забезпечує повноцінне трасування променів із кінематографічною якістю графіки на небаченій швидкості. Відеокарти GeForce RTX серії 50, RT-ядра четвертого покоління та проривні нейромережеві технології рендерингу, прискорені тензорними ядрами п’ятого покоління, змінюють правила гри.
Reflex оптимізує графічний конвеєр для досягнення максимальної чутливості, що забезпечує швидше прицілювання, менший час реакції та вищу точність у змагальних іграх. Reflex 2 додає механізм Frame Warp, який додатково зменшує затримку на основі даних миші.
Виведіть ШІ на новий рівень разом із картами NVIDIA GeForce RTX™ — підвищуйте продуктивність у грі, творчості, роботі та програмуванні. Завдяки вбудованим AI-процесорам ваш ПК на Windows отримає доступ до найкращих у світі AI-технологій.
NVIDIA Studio — це ваша творча перевага. Графічні процесори GeForce RTX серії 50 забезпечують проривну продуктивність для редагування відео, 3D-рендерингу та графічного дизайну. Використовуйте RTX-прискорення в найкращих творчих застосунках, стабільні драйвери NVIDIA Studio та ексклюзивні інструменти, що відкривають потенціал AI-творчості на базі платформи RTX.
Створіть власну AI-студію з NVIDIA Broadcast. Покращуйте стріми, дзвінки та відео з AI-оптимізованим звуком і зображенням. Усуньте шум, змініть фон — усе одним кліком. RTX Remix дозволяє модерам легко витягувати ресурси гри, покращувати матеріали за допомогою AI та створювати вражаючі ремастери з трасуванням променів і DLSS.
Скористайтеся енкодером NVIDIA (NVENC) дев’ятого покоління для надшвидкого експорту відео та AI-ефектів у DaVinci Resolve, Adobe Premiere Pro тощо. RTX Video Super Resolution і HDR на базі AI покращують відео у браузерах Chrome, Edge та Firefox, автоматично підвищуючи деталізацію та усуваючи артефакти стиснення. Насолоджуйтесь вражаючою якістю зображення навіть у 4K.
| Готові пристрої | ПК на GeForce RTX 5070 |
| Обсяг пам'яті | 12288 |
| Шина пам'яті | 192 |
| Графічний процесор | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Тип пам'яті | GDDR7 |
| Серія | GeForce RTX 50xx |
| Частота відеопам'яті | 28000 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Продуктивність | 28599 |
| Сімейство процесора | NVIDIA |
| Інтерфейс | PCI Express 5.0 |
| Роз'єми |
1 x HDMI 2.1b 3 x DisplayPort 2.1b |
| Підсвічування | RGB-підсвічування |
| Кількість вентиляторів | 3 вентилятора |
| Підтримка стандартів | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Підтримка CUDA | + |
| Кількість ядер CUDA | 6144 |
| Довжина відеокарти | 324 |
| Висота відеокарти | 130 |
| Кількість займаних слотів | 3 |
| Необхідність додаткового живлення | + |
| Рекомендована потужність БЖ | 750 |
| Роз'єм дод. живлення | 16 pin |
| Кількість підтримуваних моніторів | 4 |
| Додаткова інформація |
Універсальний тримач VGA Посилена конструкція Dual BIOS (Performance/ Silent) RGB Lightning Система охолодження WINDFORCE |
| Колір | Білий із сірим |
| Тип | DDR5 |
| Призначення | Для ПК |
| Обсяг одного модуля | 16 |
| Кількість модулів | 2 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота | 6400 |
| Пропускна спроможність | 51 200 |
| CAS Latency (CL) | CL32 |
| Схема таймінгів | 32-38-38-78 |
| ECC-пам'ять | Підтримка ECC-пам'яті |
| XMP | Підтримка профілю XMP |
| AMD EXPO | Підтримка профілю AMD EXPO |
| Напруга живлення | 1.35 |
| Особливості | Охолодження модуля |
| Додатково |
Алюмінієве тепловідведення Підтримка XMP 3.0 |
| Габарити | 133.35 x 31.25 x 6 |
| Габарити в упаковці | 150 x 53 x 23.6 |
| Вага | 66 |
| Вага в упаковці | 91 |
| Колір | Чорний |
| Статус ОЗП | Нова |
| Форм-фактор | ATX |
| Потужність | 750 |
| Вентилятор | 120 |
| ККД (Сертифікат 80 Plus) | Gold |
| Корекція коефіцієнта потужності (PFC) | Активний |
| +5V | 20 |
| +3.3V | 20 |
| +12V1 | 62 |
| -12V | 0.3 |
| +5Vsb | 2.5 |
| Підключення до материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення до відеокарт | 6+2-pin 3 шт., 16-pin 1 шт. |
| Живлення процесора | 4 pin, 8 pin, 8+4 pin, 8+8 pin |
| Кількість роз'ємів 4-pin Molex | 4 |
| Кількість роз'ємів SATA | 8 |
| Кількість роз'ємів 4-pin floppy | 1 |
| Колір | Чорний |
| Габарити | 150 x 140 x 86 |
| Відстібаються кабелі | + |
| Захист від перевантажень | + |
| Статус БЖ | Новий |
| Додатково |
Безпека OVP (Захист від підвищення напруги в мережі) OPP (Захист від перевантаження) OCP (Захист від перевантаження будь-якого з виходів блоку окремо) SCP (Захист від короткого замикання) OTP (Захист від перегріву) UVP (захист від зниженої напруги) |
Швидкість роботи комп'ютера значною мірою залежить від сховища: на повільному диску операційна система завантажується хвилинами, а програми відкриваються із затримкою. Kingston NV3 1TB — твердотільний накопичувач у форматі M.2 з інтерфейсом NVMe для повсякденних завдань: завантаження ОС, роботи з файлами, ігор. Обсягу 1 ТБ вистачає на операційну систему, робочі застосунки та бібліотеку ігор одночасно, без другого сховища для даних. Накопичувач підходить і для нової збірки, і для апгрейду ноутбука або ПК на заміну жорсткому диску чи SATA-накопичувачу.
Продуктивність SSD Kingston NV3 1TB складається з трьох параметрів:
Для основного системного диска такого набору характеристик достатньо із запасом за швидкістю.
Довговічність накопичувача визначають тип флеш-пам'яті та заявлений ресурс перезапису. В основі NV3 — 3D NAND: комірки пам'яті розташовані вертикально, у кілька десятків шарів, а не в одній площині. Завдяки такому розміщенню зростає щільність пам'яті, а надійність залишається вищою, ніж у пласкої структури.
Ресурс перезапису версії 1 ТБ становить 320 ТБ (TBW) — стільки даних можна записати за весь термін служби, і для домашнього або офісного навантаження цього вистачає на роки. Середній час напрацювання на відмову (MTBF) Kingston заявляє на рівні 2 мільйонів годин. Контролер розподіляє запис рівномірно, не даючи окремим блокам зношуватися раніше часу. На накопичувач діє п'ятирічна гарантія виробника.
На практиці швидкість помітна у трьох сценаріях:
NVMe Kingston NV3 1TB читає дані зі швидкістю 6000 MB/s — під час апгрейду з SATA-накопичувача, чия межа становить близько 550 MB/s, це більш ніж десятикратний приріст. Система стартує за лічені секунди, важкі програми відкриваються без затримки, а ігрові рівні підвантажуються швидше.
Швидкість запису 4000 MB/s скорочує час на встановлення ігор і копіювання великих файлів. Високу швидкість запису підтримує SLC-кеш: частина комірок працює в прискореному режимі та приймає дані першою. Контролер використовує Host Memory Buffer: частина оперативної пам'яті ПК відводиться під таблицю адрес, що прискорює роботу з дрібними файлами.
Формат M.2 2280 — стандартний слот для NVMe-накопичувачів на материнських платах і в ноутбуках, тому NV3 підходить і для настільного ПК, і для портативної системи. Інтерфейс PCIe 4.0 має зворотну сумісність із роз'ємами PCIe 3.0: на старій платі накопичувач працюватиме на швидкостях третього покоління, без заміни обладнання. Одностороння плата товщиною 2.3 мм поміщається навіть у тонкі ноутбучні відсіки.
Host Memory Buffer працює на штатних драйверах Windows 10 і 11, тому додаткове налаштування не потрібне. Швидкість читання 6000 MB/s перевищує поріг Sony для PlayStation 5 (5500 MB/s) — сховище підійде і для розширення пам'яті консолі. Для встановлення накопичувач достатньо вставити в слот M.2 і закріпити гвинтом.
Купити Kingston NV3 1TB можна в Telemart з доставленням по всій Україні Новою поштою, Укрпоштою або Meest чи самовивозом із шоуруму. Під час апгрейду ПК чи ноутбука встановлення накопичувача та перенесення системи зі старого диска краще довірити майстрам сервісного центру.
| Форм-фактор | M.2 2280 |
| Обсяг пам'яті | 1 ТБ |
| Тип елементів пам'яті | 3D-NAND |
| Інтерфейс | PCIe 4.0 x4 |
| NVMe | Підтримка протоколу NVMe |
| Швидкість читання | 6000 |
| Швидкість запису | 4000 |
| Ресурс записи (TBW) | 320 |
| Час напрацювання на відмову | 2 млн годин |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Температура зберігання | Від −40 до +85 |
| Додатково | Вібрація у неактивному стані 10 G (10–1000 Гц) |
| Габарити | 80 x 22 x 2.3 |
| Вага | 7 |
| Статус SSD | Новий |
| Комплектація | SSD-диск |
| Тип | Midi tower |
| Форм-фактор материнської плати |
ATX Micro-ATX Mini-ITX |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Попередньо встановлені вентилятори (на передній панелі) | 3 x 120 |
| Попередньо встановлені вентилятори (на задній панелі) | 1 x 120 |
| Загальна кількість встановлених вентиляторів | 4 шт |
| Додаткові вентилятори (на верхній панелі) | 3 x 120 / 2 x 140 |
| Додаткові вентилятори (на нижній панелі) | 2 x 120 |
| Додаткові вентилятори (на бічній панелі) | 2 x 120 |
| Можливість встановлення СРО (на передній панелі) | 120/140/240 |
| Можливість встановлення СРО (на верхній панелі) | 120/240/280/360 |
| Можливість встановлення СРО (на задній панелі) | 120 |
| Максимальна висота кулера | 160 |
| Наявність блоку живлення | Корпус без БЖ |
| Розташування відсіку для БЖ | Нижнє розташування відсіку для БЖ |
| Максимальна довжина БЖ | 200 |
| Кількість 3.5″ внутрішніх відсіків | 2 x 3.5″ внутрішніх відсіків |
| Кількість 2.5″ відсіків | 3 x 2.5″ відсіків |
| Кількість слотів розширення | 7 слотів розширення |
| Порти |
2 x USB 3.2 Gen 1 1 x порт для навушників 1 x порт для мікрофона |
| Розташування портів | На верхній панелі |
| Максимальна довжина відеокарти | 390 |
| Особливості |
Бокове вікно із загартованого скла Контролер підсвічування вентиляторів |
| Додатково |
Підтримує конфігурацію до 11 системних вентиляторів, забезпечуючи вентиляцію та стабільну роботу всієї системи Бічна панель із загартованого скла відображає світлові ефекти RGB Магнітний пиловий фільтр на верхніх вентиляційних отворах легко знімається для очищення |
| Матеріал | Сталь і скло |
| Дизайн фронтальної панелі | Airflow-Mesh (Сітка) |
| Товщина скла | 4 |
| Габарити | 498 x 472.5 X 210 |
| Вага | 7.05 |
| Вага в упаковці | 8.35 |
| Колір | Білий |
| Статус корпусу | Новий |
Механічна ігрова клавіатура AULA F75 підтримує варіанти підключення BT 5.0 / 2.4 ГГц / Type-C, які, за потреби, можна легко перемикати між собою за допомогою комбінованої клавіші FN+ або спеціалізованого перемикача на панелі пристрою. Ця ігрова клавіатура у режимі Bluetooth може підключати до 3 пристроїв одночасно, таких як: ПК, ноутбук, планшет, мобільний телефон, PS, XBOX і сумісна з операційними системами Mac/Win/iOS/Android.
У AULA F75 використовуються перемикачі Leobog Greywood V3 для більш точного і плавного натискання, а також, не виникає програмних помилок при одночасному натисканні декількох клавіш. Завдяки можливостям налаштування клавіатури, ви можете встановлювати швидкі клавіші та комбінації клавіш відповідно до ваших потреб та звичок використання.
Клавіатура AULA F75 має найсучаснішу конструкцію з індивідуальними прорізами під кожну клавішу окремо на друкованій платі, з подовженою цілісною силіконовою накладкою для кращої оптимізації та стабільності натискання, що забезпечує більш м'яке відчуття при натисканні. П'ять шарів звуко поглинаючих прокладок, розташованих між високоякісною акустичною бавовною та повітряними подушками забезпечують тихий і м'який звук при наборі тексту.
Клавіатура AULA F75 оснащена 15 ефектами RGB-підсвітки, з понад 16,8 мільйонами RGB-кольорів, які є можливість налаштувати, а також, RGB-смугами з обох боків клавіатури, що додають атмосфері робочого місця ще більшої привабливості. Більше того, бездротова механічна клавіатура має 10 унікальних ефектів підсвітки, які змінюються під ритм музики, що відтворюється на пристрої, створюючи ефект повного занурення.
Ця клавіатура у форм-факторі «75%» надає Вам можливість на 25% зекономити простір на робочому столі, зберігаючи функціональні клавіші та клавіші зі стрілками для більш ефективної роботи в офісі без нанесення шкоди ігровому процесу.
AULA F75 оснащена акумулятором ємністю 4000 мАг, якого з легкістю вистачить на цілий день використання. З ресурсом понад 60 мільйонів натискань клавіш дана бездротова клавіатура гарантує стабільність і плавність роботи протягом багатьох років.
| Тип | Механічна |
| Форм-фактор | 75% |
| Призначення | Для геймінгу |
| Підключення | Комбіноване |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth + Радіоканал + USB |
| Розкладка клавіатури | Українська та англійська розкладки |
| Довжина проводу | 1.8 |
| Тип перемикача | Лінійні |
| Загальна кількість клавіш | 80 клавіш |
| Перемикач | Leobog Greywood V3 |
| Ресурс клавіш | 60 млн натискань |
| Колір підсвічування | Багатокольоровий |
| Підсвічування | RGB-підсвічування |
| Особливості клавіш |
Type: Linear Material: Polyoxymethylene stem, polycarbonate upper part and nylon lower body Pin: 3 pins Pre-stroke: 1.5 ± 0.3 mm Total stroke: 3.6 ± 0.3 mm Initial force: 30 g Operating force: 40 ± 3 g Bottom force: 53 g ± 3 g |
| Сумісність з ОС |
Windows Mac OS iOS Android |
| Особливості |
Без цифрового блоку Можливість налаштування кольору підсвічування Кастомна |
| Додатково |
Кількість одночасних натискань клавіш: NKRO Ємність батареї: 4000mAh |
| Матеріал | Метал з пластиком |
| Габарити | 322.2 x 143.2 x 43.1 |
| Вага | 975 |
| Колір | Білий |
Своєю мишею HATOR Quasar 3 Wireless, український виробник заповнив зону між бюджетними моделями з передбачуваними компромісами і флагманами за 4000+ грн. Повнорозмірний корпус вагою 64 грами, три режими підключення і начинка вдвічі дешевша за конкурентів — це пристрої для геймерів, які відмовляються вибирати між якістю і бюджетом.
HATOR спроєктувала корпус симетричним — така форма однаково зручна для долонного, пазуристого і пальцевого хвата. Габарити 125 ? 64 ? 40 мм підходять для середніх і великих долонь, а 64 грами не навантажують зап’ястя під час довгих сесій.
Покриття і глайди працюють у зв’язці:
Усередині HATOR Quasar 3 працює оптичний сенсор PixArt PMW 3311 з діапазоном від 400 до 12 000 DPI. Кнопка на корпусі перемикає шість попередньо встановлених ступенів чутливості, а фірмове ПЗ дає тонке налаштування кожного ступеня. Частота опитування 1000 Гц і прискорення 35G покривають рейтингові матчі в Valorant, CS2 або Dota 2 із запасом — відгук близько 1 мс.
HATOR розробила перемикачі Optical 100M спільно з Kailh: оптичний принцип замість механічного контакту, нульовий дебаунс і миттєва реєстрація кожного кліка. Ресурс — 100 мільйонів натискань за зусилля 65 грам-сил, тактильна віддача чітка. Бічні кнопки використовують перемикачі Huano з ресурсом 3 мільйони натискань.
За прокрутку відповідає енкодер TTC Gold Dustproof — закритий пилозахисний корпус не пропускає сміття всередину механізму. Колесо зберігає чіткі тактильні клацання через тисячі годин роботи.
Quasar 3 Wireless підсвічує дві зони — спинку корпусу і колесо прокрутки — палітрою з 16.8 мільйона кольорів. Фірмове ПЗ HATOR керує кожною зоною окремо: переливи для стримів, статичний колір під периферію або повне вимкнення для економії заряду. Виробник випускає HATOR Quasar 3 Wireless White (HTM731) і Black (HTM730) — підсвічування доповнює і темний, і світлий дизайн.
Три канали закривають різні сценарії:
Фізичний перемикач на нижній панелі миттєво змінює режим зв’язку.
HATOR встановила акумулятор місткістю 600 мА-год — при роботі через 2.4 ГГц його вистачає на 100 годин. SteelSeries Rival 3 Wireless тримає близько 30 годин. На практиці — зарядка раз на три-чотири тижні при щоденному використанні. Повний цикл через USB-C займає три години.
Миша HATOR Quasar 3 Wireless доступна в каталозі Telemart, технічного спонсора Федерації кіберспорту України. Доставлення товарів здійснюється по всій країні.
| Тип мишки | Оптична (світлодіодна) |
| Призначення | Для геймінгу |
| Підключення | Комбіноване |
| Інтерфейс підключення | Радіоканал + Bluetooth + USB |
| Максимальна чутливість | 12000 |
| Кількість кнопок | 5 кнопок |
| Кількість програмованих кнопок | 5 програмованих кнопок |
| Довжина проводу | 1.8 |
| Живлення | Акумулятор |
| Мікроперемикачі | Optical Switches |
| Ресурс клавіш | 100 млн натискань |
| Частота опитування | 1000 |
| Виробник сенсора | Pixart |
| Сенсор | PixArt PAW-3311 |
| Акселерація | 35 |
| Функціонал | Перемикання dpi |
| Особливості |
Підсвічування корпусу Внутрішня пам'ять |
| Додатково |
Місткість батареї: 600мA*ч Час роботи в бездротовому режимі: до 100 годин Час заряджання: 3 години |
| Матеріал | Пластик |
| Габарити | 125 x 64 x 40 |
| Вага | 64 |
| Колір | Білий |
| Тип | Ігрова поверхня |
| Матеріал поверхні | Тканина |
| Габарити | 900 x 420 |
| Товщина | 5 |
| Колір | Чорний |
MSI B650 GAMING PLUS WIFI
Материнська плата AM5 · AMD B650 · ATX
B650 GAMING PLUS WIFI — безліч інтерфейсів, зручні інструменти збирання та вбудований Wi-Fi разом із пам'яттю DDR5 для геймерів, яким потрібно все. Підтримує процесори AMD Ryzen 9000 / 8000 / 7000.
живлення12+2+1фаз Duet RailDDR57200+МГц (OC)мережа2.5GLAN + Wi-Fi 6EUSB Type-C20Гбіт/с
Ексклюзивні можливості

Цифровий ШІМ, слот PCIe Steel Armor, 6-шарова плата з потовщеною міддю 2 oz, два 8-pin роз'єми живлення та збільшена засувка XL Clip.

Мережа 2.5G, Lightning USB 20G, Wi-Fi 6E, пам'ять DDR5 та Lightning Gen 4.

Розширений радіатор, M.2 Shield Frozr, роз'єм для помпи та термопрокладки 7 Вт/м·К.
Охолодження
Розширений радіаторЗбільшена площа розсіювання тепла зберігає продуктивність під високим навантаженням.M.2 Shield FrozrПосилене охолодження M.2 захищає SSD і зберігає його високу швидкість.Масивний радіатор VRMРадіатор VRM накриває верхні MOSFET і відводить від них тепло.Термопрокладки 7 Вт/м·К і на дроселяхЯкісні термопрокладки MOSFET 7 Вт/м·К та додаткові прокладки на дроселях забезпечують стабільність, коли всі ядра працюють на високій частоті.Радіатор чипсетаЗменшує пил і шум та зберігає високу ефективність чипсета.

DIY 2.0
Підключайте та синхронізуйте кулери й корпуси MSI: роз'єми вентиляторів розміщені продумано, є окремий роз'єм для помпи.
Роз'єми для кулера процесора, водоблока СРО, верхнього, фронтального та тильного вентиляторів корпусу.

Керування в один клік
Швидкістю та температурою всіх системних і процесорних вентиляторів можна керувати в BIOS і в програмі через простий графічний інтерфейс. Можна задати до 4 температурних цілей — оберти підлаштовуватимуться автоматично.

FROZR AI COOLING
MSI AI Engine відстежує температуру процесора й відеокарти та автоматично виставляє потрібні оберти системних вентиляторів.

Водяне охолодження
Підтримує популярні готові та кастомні системи рідинного охолодження. Окремий роз'єм помпи до 3 А дає повний контроль її обертів, а позначена зона «keep out» спрощує безпечне встановлення.
Живлення
VRM на 12+2+1 фаз разом із двома роз'ємами живлення та фірмовою технологією Core Boost розкриває й утримує максимальну продуктивність під час важкої щоденної роботи.
12фаз живлення ядер2фази SOC1фаза MISC
Два 8-pin роз'єми дають достатньо потужності навіть розігнаному багатоядерному процесору.

Повністю цифрова схема подає струм на процесор швидше, без спотворень і з високою точністю.

Продумане розведення підтримує багатоядерні процесори та створює умови для їх розгону.

Друкована плата
Розведення плати оптимізоване під високу пропускну здатність і швидкість передачі та надійну роботу кіл.
6шарів PCB2 ozпотовщена мідьEZ OC TUNING

Профілі PBO обмежують температуру процесора на рівні 85, 75 і 65 °C: він працює за меншої напруги й температури, зберігаючи продуктивність.

Режим ECO (65 Вт) або інші значення TDP (PPT/TDC/EDC) готовими профілями в Click BIOS 5 — без ручного налаштування кожного параметра.
Більше продуктивності

MSI Game Boost розганяє систему однією дією та додає FPS.

LLC тримає напругу процесора стабільною під будь-яким навантаженням.

Запобігає пошкодженню процесора та інших ключових компонентів під час короткого замикання.
Зручність збирання

SSD M.2 встановлюється швидко й без викрутки.

Прошивка BIOS за підключеного лише блока живлення — процесор і пам'ять не потрібні.

Після підключення до інтернету сам знаходить відповідні драйвери й утиліти та встановлює їх у кілька кліків.

Перевірена сумісність і стабільна робота з актуальною Windows.

Збільшена засувка PCI-E спрощує заміну відеокарти та зміцнює слот.

Індикатори на платі показують джерело проблеми під час запуску.

Зони навколо стійок корпусу вільні від доріжок, а захисна фарба біля отворів береже плату від подряпин.

Подвоєний шар заземлення навколо кріпильних отворів захищає плату від електростатичних розрядів.
Під час встановлення плати в корпус приберіть зайві стійки.

Розширення
Пропускна здатність інтерфейсу x16 — 64 ГБ/с, удвічі більше за попереднє покоління.
Слоти PCI Express Steel Armor закріплені додатковими точками пайки, тримають вагу важких відеокарт і екранують контакт від електромагнітних завад.
Накопичувачі
Плата підтримує актуальні стандарти накопичувачів: ігри та рівні завантажуються швидше.
M.2 PCIe 4.0 x42×до 64 Гбіт/сSATA4×6 Гбіт/с

Lightning USB 20G
Тильний USB Type-C працює на швидкості до 20 Гбіт/с.

USB Front Type-C
Роз'єм для фронтального USB Type-C дає змогу підключати нові USB-пристрої спереду корпусу.
Пам'ять
Пайка слотів за технологією SMT зменшує брак паяних з'єднань і завади, а технологія Memory Boost дає чистий високочастотний сигнал DDR5.
слоти4DDR5до256ГБдо7200+МГц (OC)

AMD EXPO
MSI тестує пам'ять популярних брендів у жорстких умовах. Профіль EXPO з автоматичними налаштуваннями живлення вмикається за кілька дій.
Latency Killer
Функція BIOS для всіх плат AM5 знижує затримку пам'яті на високих частотах і сумісна з Memory Try It!, EXPO, A-XMP та High-Efficiency Mode.
до12%менша затримка
Для версій BIOS після AGESA 1.2.0.2b.
BIOS і ПЗ

60 днів безкоштовно: інформація про систему, діагностика й тести зі збереженням у CSV та HTML.

60 днів безкоштовно: захист від загроз, файрвол, VPN, менеджер паролів, PC SafeCam і до 50 ГБ хмарного бекапу.

Процесор отримує доступ до всього буфера відеокарти одразу — це підвищує продуктивність.
Пробна версія Norton недоступна чинним клієнтам Norton.
Звук
Звук студійної якості для повного занурення в ігри: кодек Realtek ALC897, 7.1 каналів.




Mystic Light
Роз'єми Mystic Light керують додатковими RGB-стрічками та пристроями без окремого контролера.

Адресні 5 В пристрої ARGB Gen2 / Gen1. 2 роз'єми.

Пристрої RGB 12 В. 2 роз'єми.

Синхронізація підсвічування із сумісними пристроями.
Пристрої Gen2 підтримують 7 тем підсвічування.

Мережа
Висока пропускна здатність і низькі затримки: Realtek 8125BG 2.5G, Wi-Fi 6E (802.11ax, MU-MIMO) та Bluetooth 5.3.
Задня панель
Flash BIOS ButtonWi-Fi / BluetoothАудіороз'єми2.5G LANATX 243.84 × 304.8 мм
1× USB 20 Гбит/с Type-Cззаду3× USB 10 Гбит/с Type-Aззаду4× USB 5 Гбит/с Type-AззадуHDMI 2.1 + DisplayPort 1.4до 4K 60 Гц, для процесорів із графікоюФронт: 1× Type-C 10G, 2× USB 5G, 4× USB 2.0через роз'єми на платі2× PCI-E x16 + 1× PCI-E x1x16/x4 з Ryzen 9000 / 7000
Комплект
Платформа AM5 відкрила доступ до процесорів Ryzen 7000 і 9000, але переплачувати за X670E заради функцій, які не стануть у пригоді в ігровій збірці, немає сенсу. Економити на безіменній платі з урізаним живленням — ризиковано. Материнська плата MSI B650 GAMING PLUS WiFi утримує баланс: чипсет B650, повнорозмірний ATX і набір інтерфейсів, якого вистачить і геймеру, і тому, хто збирає перший ПК на сокеті AM5.
MSI виділила процесору 12+2+1 фазу живлення за схемою Duet Rail Power System. Дванадцять фаз працюють на ядра, дві — на SoC, одна — на допоміжні ланцюги. Такий запас утримує стабільну напругу навіть при навантаженні Ryzen 9 з пакетним споживанням 162 Вт. Чотири слоти DDR5 приймають до 256 ГБ оперативної пам’яті і розганяються до 7200+ МГц у конфігурації з одним модулем на канал. Профілі AMD EXPO активують розгін в один клік — без ручного підбору таймінгів.
Конструкція Steel Armor у B650 WiFi від MSI підсилює основний слот PCIe 4.0 x16 — додаткові точки пайки не дають важкій відеокарті розхитати контакт. Два слоти M.2 на шині PCIe 4.0 x4 приймуть NVMe-накопичувачі, а чотири SATA-порти — жорсткі диски і SSD.
На задній панелі B650 GAMING PLUS WiFi:
Збільшені радіатори в MSI B650 GAMING PLUS накривають силові каскади VRM з обох боків сокета і відводять тепло через термопрокладки з теплопровідністю 7 Вт/(м-К). Двосторонній радіатор M.2 Shield Frozr захищає перший слот — накопичувач не скидає швидкість під час тривалого запису. Шестишарова друкована плата з підвищеним вмістом міді розподіляє струми рівномірніше за стандартну чотиришарову і краще розсіює тепло. Шість роз’ємів під вентилятори — процесорний, для помпи РСО і чотири системних — вистачає для продувного корпусу без зовнішніх контролерів.
MSI додала в B650 GAMING PLUS WiFi набір функцій, які виходять за рамки базової плати:
Click BIOS у MSI B650 GAMING PLUS Wi-Fi ділить інтерфейс на спрощений режим для новачків і розширений — щоб тонко налаштувати кожен параметр. Функція EZ OC Tuning пропонує три профілі PBO Thermal — 85, 75 і 65 °C — які знижують температуру процесора без втрати продуктивності. Game Boost прискорює систему в одне клацання. Кнопка Flash BIOS на задній панелі оновлює прошивку з флешки без встановленого процесора і пам’яті — зручно під час апгрейду на нове покоління Ryzen. Затискач EZ M.2 Clip фіксує накопичувач без викрутки.
На сайті Telemart можна підібрати плати під конкретну збірку через конфігуратор ПК, також працюють фахівці, готові проконсультувати онлайн із будь-яких питань про товар.
| Тип | Материнські плати AMD |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM5 |
| Процесори | Процесори для AM5 |
| Підтримувані процесори | Список підтримуваних процесорів |
| Чіпсет (Північний міст) | AMD B650 |
| Тип пам'яті | DDR5 DIMM |
| Сумісні ОЗП | DDR5 для ПК |
| Сумісність з RAM | Список підтримуваної пам'яті |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Кількість каналів | 2 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 256 |
| Мінімальна частота пам'яті | 4800 |
| Максимальна частота пам'яті | 7200 |
| Підтримка профілю |
Підтримка профілю ХМР Підтримка профілю EXPO |
| Мережевий адаптер (LAN) | 1 x 2500 Мбіт/с |
| Бездротовий модуль Wi-Fi | 2 x 2 Wi-Fi 6E (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Модуль Bluetooth | 5.3 |
| Звукова карта | Realtek ALC897 |
| Звукова схема | 7.1 |
| Кількість SATA III | 4 |
| Кількість PCI-E 1x | 1 |
| Кількість PCI-E 16x | 2 |
| Підтримка PCI-E 16x v3.0 | + |
| Підтримка PCI-E 16x v4.0 | + |
| Кількість внутрішніх USB 2.0 | 4 |
| Кількість внутрішніх USB 3.2 | 2 |
| Кількість внутрішніх USB Type-C | 1 |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Підтримка M.2 PCIe 4.0 | + |
| SYS_FAN | 4 |
| 24-pin | 1 |
| 8-pin | 2 |
| Роз'єм PS/2 | - |
| Кількість зовнішніх USB 3.2 | 7 |
| Кількість зовнішніх USB Type-C | 1 |
| Роз'єм VGA | - |
| Роз'єм DVI-D | - |
| Роз'єм HDMI | + |
| Роз'єм DisplayPort | + |
| Контролер RAID | 0, 1 |
| Форм-фактор | ATX |
| Сумісність з корпусом | Корпуси ATX |
| Бренд | Материнські плати MSI (МСІ) |
| RGB Header | 2 x RGB Header + 2 x Addressable header |
| Overclocking | + |
| Особливості |
Удосконалена конструкція живлення: система живлення Duet Rail 12+2+1 Теплове рішення преміум-класу: збільшений радіатор, теплові прокладки MOSFET, додаткові термопрокладки з дроселем та M.2 Shield Frozr 2.5G LAN з Wi-Fi 6E 6-шарова друкована плата з потовщеної міді завтовшки 2 унції Audio Boost: нагородіть свої вуха звуком студійної якості для повного занурення в гру |
| Колір | Чорний |
| Статус материнської плати | Нова |
| LGA1700/LGA1851 | + |
| Сумісність з Intel |
Сумісний: LGA1150/1151/1155/1156 LGA1200 LGA1700 LGA1851 Несумісний: LGA2066 LGA2011/2011-3 LGA775 LGA1356/1366 |
| Сумісність з AMD |
Сумісний: AM4/AM5 Несумісний: AM1 AM2 AM2+ AM3/AM3+/FM1FM2/FM3 TR4 TRX4 |
| Діаметр | 120 |
| Тип вежі | Tower |
| Підключення | 4 pin PWM |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Тип підшипника | Гідродинамічний підшипник |
| Швидкість обертання вентиляторів | 1500 |
| Максимальне TDP | 245 |
| Рівень шуму | 25.6 |
| Повітряний потік | 66.17 |
| Кількість теплових трубок | 6 теплових трубок |
| Діаметр теплових трубок | 6 |
| Висота кулера | 156 |
| Кількість вентиляторів | 2 вентилятора |
| Номінальна напруга | 12 |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Додатково | Тиск повітря 1.53 мм H2O |
| Матеріал теплових трубок | Мідь |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габарити | 124 x 52 x 156 |
| Статус кулера | Новий |
| Колір корпусу вентилятора | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
Q27G4ZR поєднує вражаючу роздільну здатність QHD із надзвичайною частотою оновлення 240 Гц, яку можна розігнати до 260 Гц, та часом відгуку 1 мс GtG на панелі Fast IPS для надзвичайно плавного та чутливого ігрового процесу. Завдяки HDR400, низькій затримці введення та дизайну, орієнтованому на кіберспорт, кожен кадр є чітким і плавним. Цей монітор, оснащений ергономічною підставкою, вбудованими динаміками та програмним забезпеченням G-Menu для налаштування, створений для підвищення продуктивності та комфорту під час кожної сесії.
Роздільна здатність QHD
З роздільною здатністю 2560 x 1440 Quad HD (QHD) забезпечує чудову якість зображення та чіткість, що дозволяє побачити найдрібніші деталі. Широкоформатний екран із співвідношенням сторін 16:9 надає достатньо місця для роботи, а також дозволяє насолоджуватися іграми та фільмами в оригінальному розмірі.
Частота оновлення 260 Гц
260 Гц повністю розкриває потенціал найпотужніших графічних процесорів, забезпечуючи безпрецедентну плавність зображення на екрані. Кожна деталь чітко видна, кожен рух відображається з кришталевою чіткістю, ви відчуваєте, як ваші реакції зливаються з дією, і ви виходите на новий рівень гри.
Fast IPS
Розкрийте свій ігровий потенціал за допомогою панелей Fast IPS, що забезпечують швидкий час відгуку пікселів до 1 мс GtG. Попрощайтеся з розмиттям руху, насолоджуючись більш чіткими зображеннями, підвищуючи точність наведення і покращуючи продуктивність у швидкісних іграх. Відчуйте переваги технології Fast IPS, включаючи яскраві кольори і широкі кути огляду, для захоплюючого ігрового досвіду і розкрийте свій повний потенціал.
Час відгуку 1 мс GTG - Grey-to-Grey (від сірого до сірого)
GtG означає Grey-To-Grey (від сірого до сірого) і позначає час, необхідний для переходу одного пікселя від одного рівня сірого до наступного. В іграх кожна мілісекунда має значення і може стати вирішальною у влученні або промаху. Швидкий час відгуку також усуває ефект «привидів» і розмиття руху.
Adaptive sync
Adaptive Sync узгоджує вертикальну частоту оновлення монітора з частотою кадрів, що передається графічним процесором, роблячи ігровий процес і звичайні ігри ще більш плавними, усуваючи затримки, розриви і тремтіння зображення. Ця функція також корисна під час перегляду відео та інших візуальних медіа, забезпечуючи більш плавне розважальне дозвілля.
Vesa Certified DisplayHDR 400
Сертифікований VESA DisplayHDR 400 забезпечує значне поліпшення порівняно зі звичайними дисплеями SDR. На відміну від інших екранів, «сумісних з HDR», справжній DisplayHDR 400 забезпечує вражаючу яскравість, контрастність і пікову яскравість кольорів до 400 ніт; зображення оживають завдяки виразним світлим ділянкам і глибшим, більш нюансованим чорним кольорам. Він відтворює повну палітру нових насичених кольорів, забезпечуючи візуальний досвід, що зачаровує ваші почуття.
Low Input Lag
Розкрийте свої рефлекси, переключившись у режим AOC Low Input Lag. Забудьте про графічні прикраси: цей режим переналаштовує монітор на користь швидкого часу відгуку, надаючи вам перевагу в напружених протистояннях. Розкрийте свій ігровий потенціал за допомогою панелей Fast IPS, що забезпечують швидкий час відгуку пікселів до 1 мс GtG. Попрощайтеся з розмиттям руху, насолоджуючись чіткішими зображеннями, підвищуючи точність наведення та покращуючи продуктивність у швидкісних іграх. Відчуйте переваги технології Fast IPS, включаючи яскраві кольори та широкі кути огляду, для захоплюючого ігрового досвіду та розкрийте свій повний потенціал.
Підставка для монітора для кіберспорту
Наша нова підставка, розроблена спільно з професіоналами eSports, дозволяє максимально збільшити вільний простір для всіх ваших периферійних пристроїв. Основа монітора розроблена таким чином, щоб зменшити площу, яку займає монітор на вашому столі, і навіть дозволяє розмістити клавіатуру зверху. Підставка включає в себе систему управління кабелями, щоб ваш стіл залишався чистим. Незалежно від того, в якому жанрі ви змагаєтеся, ми хочемо, щоб ви почувалися як професіонал.
Ергономічний дизайн
Ергономічна підставка для забезпечення комфорту та запобігання напрузі під час тривалих ігрових сесій. Вона забезпечує широкий діапазон рухів та просте регулювання висоти, нахилу та повороту, відповідаючи вимогам ергономіки та вашим особистим уподобанням.
Динаміки
Вбудовані динаміки дозволяють легко спілкуватися з родиною, друзями та колегами. Ви зможете насолоджуватися якісним звуком під час перегляду фільмів, прослуховування музики, ігор тощо без необхідності підключення зовнішніх динаміків.
GMENU
AOC G-Menu — це безкоштовний інструмент, який ви можете встановити на свій ПК, щоб отримати повну настройку та максимальну зручність.
| Призначення | Для геймінгу |
| Діагональ | 27″ |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Тип матриці | IPS |
| Підсвічування | W-LED |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Покриття | Матове |
| Час відгуку | 1 |
| Максимальна частота оновлення | 260 |
| Яскравість | 400 |
| Статична контрастність | 1000:1 |
| Передача кольору | 16.7 млн кольорів |
| Бітність матриці | 8 bit |
| Розмір пікселя | 0.233 |
| Кут огляду по горизонталі | 178° |
| Кут огляду по вертикалі | 178° |
| DCI-P3 | 95 |
| sRGB | 99 |
| Інтерфейси |
2 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.4 |
| Додаткові інтерфейси | 1 x mini-Jack (3.5 мм) OUT |
| VESA | 100x100 мм |
| Можливості |
Регулювання висоти Регулювання кута нахилу Поворот на 90° |
| Нахил | від +21° до -3 |
| Поворот монітора (Pivot) | 90 |
| Обертання підставки (Swivel) | від +28° до -28° |
| Регулювання висоти | 0–130 |
| Блок живлення | Вбудований |
| Споживана потужність у робочому режимі | 28 |
| Споживана потужність у вимкненому режимі | 0.3 |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 |
| Фірмові технології |
Flicker Free Low Blue Light Low Input Lag Shadow Control Motion Blur Reduction Crosshair/Dial Point Adaptive Sync |
| Особливості |
Безрамковий дисплей Вбудовані динаміки |
| Динаміки | 2 x 2 |
| Додатково |
Замок Kensington VESA Certified DisplayHDR 400 |
| Комплектація |
Монітор Кабель живлення Кабель DisplayPort Кабель HDMI |
| Габарити |
613.9 x 386.6 x 240 мм (з підставкою) 613.9 x 366.3 x 51.3 мм (без підставки) |
| Габарити в упаковці | 825 x 481 x 162 |
| Вага |
6.35 кг (з підставкою) 3.45 кг (без підставки) |
| Вага в упаковці | 9.95 |
| Колір | Чорний |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии